Otevřený hrob

Mrtví neprozrazují tajemství… když jim nenasloucháš. Zavražděná žena s obličejem rozbitým k nepoznání, prázdný pohled směřující k nebi, z úst se jí sype hlína. A stovky much se slétají ke krvavé hostině. Výzkumné zařízení ve Westerley studuje rozklad lidských těl, jejími rezidenty jsou ti, co i po smrti chtějí posloužit vědě. A právě tady nalezne Kim Stoneová se svým týmem mrtvolu – ale čerstvou, o níž místní badatelé nemají tušení, kde se tam vzala. Po objevení druhé dívky, ponechané napospas smrti, s ústy naplněnými hlínou, je jasné, že Kim a její tým mají co do činění se sériovým vrahem. Ale kolik těl ještě leží někde pohozeno? A kdo bude další? Pak zmizí místní reportérka Tracy Frostová a věci naberou rychlý spád. Kim ale bude muset být rychlejší… než si vrahova pokroucená mysl vyžádá další život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/353941/otevreny-hrob-Wcr-353941.jpg 4.6786

Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 4.

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno · Knižní klub

Play Dead · 2016

Kniha Otevřený hrob

Lavender756

Opět kvalitní příběh, pro mě s překvapivým rozuzlením a motivem. Konec už mírně nad linii toho, aby to nepůsobilo příliš nedůvěřivě...ale i tak, skvělé čtení!

theale

Celá série mi zatím přijde velmi povedená. Oceňuji, že jsou díly různorodé a děj je příjemným poměrem rozdělen mezi případy a osudy hlavních hrdinů.

Bulldog

Kdo tuhle autorku zná a čte ji, tak ví co od ní čekat a jako vždy nebude zklamaný..

Lucík1316

Každou další knihou se autorka zlepšuje. Kniha je čtivá, zaujme a příběh dopadl nečekaně. Byla to radost číst.

m.valova

Opět skvělá..čím dál lepší,líbí se mi výboj postav a i když bych nechtěla absolvovat to co ony,už se těším na další jejich případy..hlavně na Kim a Tracy.

TaLu

Série má pro mě stoupající kvalitu. Příběh je svěže strhující, bez hluchých míst. Hlavní vyšetřovatelka se nám čtenářům před očima proměňuje a odkrývá další a další vrstvy své osobnosti, mnohdy překvapivě soucitné a plné lidskosti. Určitě ji prospělo, že má doma psa :o)
Její přítel a parťák svou trpělivostí a respektem prolamuje bariéry, jež kolem sebe vystavěla již kdysi v tragickém dětství.
Tentokráte se při vyšetřování záhadného případu série vražd ocitáme na opravdu nevšedním místě činu. Celý tým pracuje s obrovským nasazením, aby byl zachráněna další unesená oběť - je to osobní - i čtenář se s touto postavou seznámil v předchozí knize.
Velmi dobře jsem se bavila a určitě doporučuji.

Owain

Zase napínavé, jako vždy.

gigi77

Opět velmi povedené čtení. Oproti předchozím dílům oceňuji nižší míru popisovaných brutálních scén. Také chladné hrdinky začínají ožívat v lidskosti. Autorčiny knihy jsou navic inteligentní, nutí k zamyšlení a vlastním úsudkům.

A co se týče téma knihy ... opět znevýhodněné děti a odrazy chování v dospělosti ...
... děti se rodí s čistým listem, který je časem popsán informacemi ... každý okolo svým chováním přispěje ... je neskutečně důležité některé špatné informace škrtat a přepisovat lepšími a ty hodně zlé gumovat ... ať uz jedinec sám nebo s pomoci někoho, komu na něm záleží ... především rodiče by měli hlídat, co se do listu života zapíše a co v něm zůstane zvýrazněno a co potlačeno.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

thrillery sérioví vrazi pomsta výzkum vraždy

všech 8 knih autora

Kniha Otevřený hrob je v