Kill Me, Kiss Me 2

Kill Me, Kiss Me 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/7784/kill-me-kiss-me-7784.jpg 4 60 7

K2 série

Zatímco 1. díl K2 se věnoval hlavně misi Tae-Yeon na cizí škole v převlečení za kluka, v 2. díle se do centra pozornosti dostává její samotářský bratranec Jung-woo. Tentokrát sice nemusí nosit dívčí školní uniformu, ale zato mu něžné pohlaví připraví spoustu jiných horkých chvilek. Před dívčím gangem ještě unikne, ale seznámí se tak s nebojácnou Que-min, kolem níž se vždy něco děje a která se ráda občas popere – třeba aby zachránila Jung-wooa. To se však nelíbí jejímu obdivovateli Ghoon-hahmovi, který vede nejsilnější gang ve městě, a kolotoč událostí se roztáčí na plné obrátky. Těžko ale říct, co působí Jung-wooovi víc starostí: zda zájem místních ostrých hochů, nebo tvrdohlavé Que-min… ... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Egmont (ČR)

Kill Me, Kiss Me 2 , 2006

kokosky22
02.06.2015 5 z 5

super :D

Nagadir
10.09.2014 4 z 5

V druhém díle je příběh zaměřen na Que-Min, dívku temperamentní povahy která si ji vybíjí mlácením kluků. Jednou takhle zachrání Yung-Wooa, prvně ho chce donutit ať o jejích eskapádách pomlčí, ale postupně si uvědomí že ho má ráda. Do toho všeho musí oba čelit gangu, kterému veli Che Ghoon-Hahm.
Rozhodně je zde víc rvaček než v díle předochozím, ale i tak se mi zdá, že si uchovává standart prvního.

Ruxandra
08.04.2014 1 z 5

Samý gang a samá rvačka.... nemůžu říct že bych tento díl pochopila, asi už to prostě bude pro jinou věkovou kategorii než jsem já :)

HiNataLi
18.10.2013 5 z 5

Manhwa série Kill Me Kiss Me má zajímavý příběh, a změněná centricita druhého dílu to pro mě pouze potvrzuje. :)

pikilo
05.12.2012 odpad!

Co na to říct? Prostě děs a běs. Příběh je pro mě tak infantilní až se mi z toho oprudil zadek když jsem to četla. I když materiál na kterém je to natištěně, můžete v klidu použít jako toaletní papír ;)

TessDragon
13.10.2012 5 z 5

Tato manga mě hned od začátku dostala. Příběh byl originální a hlavně takový školní ze života, takže žádné fantasy, ale moc se mi to líbilo. Oba dva Tae-Yeon a Jung-woo to vůbec neměli jednoduché, i když věděli, že to nebude žádná hračka. Těším se na další pokračování.

Addie
01.04.2011 3 z 5

Tohle už obsahuje pramálo z toho, z čeho jsem se těšila v prvním díle. Už je to víceméně hrubost a násilí z první části to celé umocněno na entou. Jaká škoda.

manga manhwa (Korea)

Lee Young Yuu