Kevin z Locksley

Kevin z Locksley https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20856/kevin-z-locksley-20856.jpg 4 24 3

Kevin z Locksley série

Jednoho dne se v lesích kolem Nottinghamu objevil cizí mládenec. Představil se jako Kevin a tvrdil, že je nevlastní bratr Robina Hooda. Zpočátku mu nikdo nevěřil, ale když své tvrzení doložil dokumentem s pečetí, uznal ho Robin jako bratra. Kevin věděl o rozsáhlém spiknutí, které se týkalo osoby krále. Robin svého bratra pověřil nebezpečným úkolem – chránit život velkého krále – Richarda Lví srdce… -- zdroj: legie.info --... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Kevin von Locksley

Lujza031
05.12.2018 2 z 5

Krátké povídání o Kevinovi ( bratru R.z L.) a o tom jak mohl vzniknout kult Robina Hooda. Kniha je lehce napsaná, pro přečtení se hodí i pro starší děti. Nějak extra není napínavá. Knížku jsem kdysi dostala od tety a historické romány mám ráda i příběhy Robina Hooda, tak jsem si ji přečetla. Ještě by měl být vydán druhý díl, ale nevím jestli ho budu shánět, zas tolik mě to nevtáhlo. Málo popisu, rychlý děj. Ale za mě jinak dobré čtení.

katkaq
08.08.2017 3 z 5

Už je to dávno, co jsem tuhle knížku četla, ale protože jsem si chtěla udělat seznam knížek, co jsem četla za poslední čtyři roky, tak jsem ji tam zařadila. Moc dobře si pamatuju, že mě tahle série překvapila. Zlepšila moje povědomí o Robinu, Richardu a dalších postavách z dějin.

TheCiko5
21.06.2014 5 z 5

Mé první fantasy spolu s Rytířem z Alexandrie a nemohl jsem si vybrat lépe ! Přečteno nejméně čtyřikrát a doufám,že číslo není konečné !!!

Wolfgang Hohlbein
německá, 1953