Kettlebell Simple & Sinister

Nauč se používat extrémně účinnou přenosnou tělocvičnu přímo od zdroje - člověka, který nastartoval kettlebell revoluci: Simple & Sinister tě připraví téměř na cokoliv, do čeho tě život vrhne: od vynesení klavíru do schodů až po zvládnutí pouliční rvačky Simple & Sinister vyková postavu bojovníka - protože forma musí následovat funkci Simple & Sinister ti dodá potřebnou sílu, výdrž a pružnost pro jakýkoliv rekreační sport Myslíš-li to se sportem vážně, Simple & Sinister ti dá dokonalý základ pro tvůj další sportovně-specifický trénink Myslíš-li to vážně se vzpíráním, Simple & Sinister ti pomůže sílu budovat, aniž by s ní nějak negativně interferovalo Se Simple & Sinister dosáhneš všeho výše uvedeného, nechá ti však dost času i energie na tvé povinnosti, práci, sportovní přípravu a především na život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/281061/kettlebell-simple-sinister-9PP-281061.png 4.813
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Zdraví
Vydáno, Blue vision

Kniha Kettlebell Simple & Sinister

veneta
30.08.2016

Souhlasím s předchozími komentáři. Jen bych dodala, není to - jako většina podobných - kniha "pro chlapy! Ale ženy mohou také...". Je to o síle, buď silný/-á být chceš a jsi, nebo... alespoň čti! :-)

premacech
01.02.2016

Pěkné! Až tedy na ten nesmyslný formát, který se jednak nikam nevejde a zároveň připomníná skripta. Obsahově je super! Každopádně kniha ani youtube není k tomu, aby podle toho někdo začínal cvičit, aniž by byl zpočátku pod odborným dohledem. Povinnost vlastnit. 100%

AlesXXX
28.01.2016

Na knihu jsem se těšil už docela dlouho. A rozhodně nejsem zklamaný. Po vizuální stránce nádherná kniha. Po obsahové, neskutečně úderná. Prostě: JEDNODUCHÁ & NEKOMPROMISNÍ.
Já osobně oceňuji především velmi jasné tréninkové plány - návody kdy, kolik a s jakou vahou cvičit. A přechody na vyšší váhy kettlebellu.
Pro ty kdo cvičí s kettlebelly NUTNOST. I když má kniha "jen" 94 stran a spoustu fotek, rozhodně stojí za každou vynaloženou korunu. Tyhle praktické a jasné informace prostě jinde nenajdete.