Keřolelo

Keřolelo https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496621/bmid_kerolelo-1KQ-496621.jpg 4 12 3

I květiny mají sousedy. O patro výš šumí tajemné keře. Co si vyprávějí a kdo se v nich schovává? Po rozchichotaném Květolelu se ponoříte do houštin nového poznání. Rozverní obyvatelé a roztodivné plody lákají k hloubání ve skrýši mezi větvičkami. Dozvíte se, kdo je meruzalka, čím si při večeři svítí ťuhýci nebo jak je cítit nemytý yetti. Tereza Marianová v druhém díle rostlinné trilogie ukáže, že keře jsou pozoruhodné v jarním květu i podzimních bobulích.... celý text

Runkyna
25.12.2022 3 z 5

Pár vybraných počátečních písmen, kniha neobsahuje celou abecedu. Opravdu velmi silné stránky. Působí to na mě, jako omylem publikovaný vzorek většího celku.

muchomurka
03.10.2022 4 z 5

Dobrý nápad, zpracování se mi líbilo. Jen škoda, že je tam tak málo keřů, a tím pádem i básniček.

broskev28
09.08.2022 5 z 5

Platí v zásadě totéž co u Květolela, jen s tím rozdílem, že tady bych našla oblíbenců ještě více. Zatímco našim dětem se nejvíce líbil pámelník, já jsem se zprvu zasnila s vílou trhající meruzalku. A když jsem postupně míjela hloh, bez a lísku, už jsem měla pusu od ucha k uchu . . .