Na lovu šelem

Na lovu šelem https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31672/bmid_na-lovu-selem-Hwa-31672.jpg 4 58 11

Ken Ward série

Dobrodružný román nás zavádí na Daleký západ, kde se dva mladí odvážní bratři pod vedením zkušeného lovce vydávají na lov pum. Nebezpečí lovu zákeřných šelem zvyšuje zde i banda záškodníků, která lovce pronásleduje a čeká na příležitost k přepadení. Napínavé vyprávění plné vzruchu a dějových zvratů je založeno na autorových vlastních zážitcích.... celý text

Literatura světová , Dobrodružné , Romány

Vydáno: , Olympia

The Young Lion Hunter , 1911

heavy66
07.12.2023 5 z 5

Příběhy Kena Warda jsem si pravidelně půjčoval v Místní lidové knihovně o letních prázdninách u babičky. Z malebné jihočeské vísky jsem se přenesl kamsi do Skalistých hor a lovil horské dravce svou dvouhlavňovou kulovnicí. Krásné vzpomínky!

Blue
04.09.2023 4 z 5

Ta knížka je tak naivně bezprostřední a upřímná, až je čtenářsky neodolatelná. Myslím, že je to velmi povedené čtení pro kluky, kteří jsou těmto staromódním dobrodružstvím nakloněni. A pak samozřejmě pro nás nostalgiky. Jen tu bandu záškodníků, o níž hovoří anotace, v knize nehledejte. Asi škodí někde jinde. Tady se opravdu jen loví pumy.

Meda77
05.12.2021 4 z 5

Lovecká výpravička pro kožuch nějaké té přerostlé kočičandy, zpestřena, aby toho měli hlavní hrdinové více, pronásledovačkou bandy pytlackých individuí. Grey je profík, který si poradí s jakoukoliv knihou, takže úplně napohodu za 4.

Ava365
20.10.2021 5 z 5

Nostalgická vzpomínka na dětství.

Luigi1
12.10.2020 5 z 5

Moc pěkné čtení.Pokračování trilogie o Kenu Wardovi

8841
07.11.2019

teď mi je 11 let. A hledám nějakou knihu hledám hledám a najednou bůůům, našel jsem na lovu šelem a dočetl jsem ji celou, potom du za tetou a ptám se odkud jí má a dál nevím, doporučuji

surikata246
11.11.2018 5 z 5

Můj strýček měl v knihovně hodně knih tohoto autora , o prázdninách pršelo a nějak jsem se nudila a náhodou jsem na ní narazila.Byla jsem nadšena ó jak nádherné čtení.

yaja8823
11.05.2018 4 z 5

Napínavé a zajímavé příběhy z prostředí divokého západu, kdy starší učili mladé jak lovit pumy nebo divoké mustangy.... moc se hezky se to čte, super zápletka a opravdu jsem knihu přečetla v podstatě za pár dnů :)

jendajenda
08.08.2016

Super;-)

Nacopak
26.07.2013 5 z 5

Jako dítě jsem Greyovky hltal. Pro malýho kluka výborný počtení.

vitavita
05.07.2013 3 z 5

Pěkné počtení - jak jinak - na lovu pum ...

Zane Grey
americká, 1872 - 1939
2010  87%Zálesák
1997  79%Ztracená řeka
1992  87%Nevada
2000  85%Jezdci z purpurových stepí
1931  86%Prázdniny v pralese

Kniha Na lovu šelem je v