Keltská věštba

Keltská věštba https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31373/bmid_keltska-vestba-c0S-31373.jpg 4 106 10

Osudová kletba spojuje život chudé Ravenny a mocného lorda Trevallyana. Dokáže si pyšný šlechtic získat Ravenninu lásku, a odvrátit tak zkázu celého kraje? Když Niallovi, Lordu Trevallyanovi je čerstvých dvacet let a dosud se neoženil, je na něj seslán geis - starobylý závazek či kletba, který provází všechny muže z anglického rodu Trevallyanů za to, že získali irskou půdu. Geis se skládá ze čtyř částí, z nichž právě ta čtvrtá v sobě skrývá tu největší krutost a ironii… Niall jako moderní muž 19. století však ve staré irské pověry nevěří a když mu rada starších v jeho dvaceti letech představí jeho nevěstu, o to víc se ujistí, že geis nemůže existovat...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

The Ground She Walks Upon , 1994

ariel platto
17.02.2022 3 z 5

No byly to urputné myšlenkové pochody obou hrdinů, dokola omílející to stejné. A nějak jsem nepochopila ten jeho i její rychlí zvrat do zamilování se.

Beheregis
27.01.2022 3 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Je to takové oddychové čtení. Četla jsem už asi lepší ale to nic nemění na tom, že se to dobře čte a je to skvěle napsané. Jsou tam sice někdy situace kdy reakce hlavních hrdinů nechápu a připadají mi absurdní. Samotný nápad a tématika je velice zajímavá ale někdy postrádá takové detaily které by celku daly větší smysl.

Ála1968
05.08.2020 3 z 5

Na začátku jsem chtěla knihu odložit,ale vytrvala jsem a nakonec to nebylo vůbec špatné.

Lucuschka
01.01.2019 2 z 5

Příběhově slabší romance točící se okolo irské pověrčivosti.

MartinaP1984
16.01.2017 4 z 5

V tomto žánru jedna z lepších knih, dobře se to čte, zajímavý příběh, dobře napsáno.

jaja1989
19.10.2016 odpad!

Horší knihu jsem snad nečetla

Barbora H
01.01.2016 5 z 5

Tak dočteno na Silvestra - těsně před půlnocí a ... . Byla jsem ráda, že jsem se prokousala začátkem a pak se už kniha četla sama - sice bych ji neřadila mezi nejlepší od této autorky, ale z celkového pohledu si 5* zaslouží.

liletka_a
09.04.2013 3 z 5

Krásný příběh, akorát mi tam trošku vadil ten velký věkový rozdíl. Nedokážu si představit, že bych ve svých 20 letech měla něco se čtyřicátníkem. ;)

kika 13
25.11.2012 2 z 5

Pěkné čtení oddychová knížka.

mom
30.11.-0001

Mám všechny knihy této autorky.

Sháním M. Balogh - Bál v Schofield parku.

Kdy u nás vyjde od M, Balogh - Pavučina vášně ? MOM

Meagan McKinney