Past na vraha

Lawrence Block opět uvádí na scénu charizmatického nájemného vraha Kellera. Tentokrát ho práce zavedla do města Des Moines, kam si ho vyžádal starý známý Al. Ten si pravidelně předplácel Kellerovy služby. Jenže teď se všechno hatí - v Des Moines dojde k vraždě guvernéra státu Ohio, jinak horkého kandidáta na post amerického prezidenta. Ještě horší je ale to, že se ve zprávách objeví fotka podezřelého z vraždy a tvář patří Kellerovi. Keller se dává na útěk, míří domů, protože v New Yorku se cítí bezpečný....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/1476/past-na-vraha-hRi-1476.jpg 4.222

Keller 4.

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno, BB art

Hit and Run, 2008

Kniha Past na vraha

KaiShun
22.04.2018

Block je klasik, Keller je best!!!

p.a.
24.09.2013

Keller si naběh. To se při jeho povolání stává - je totiž nájemnej vrah. A to už chtěl končit - smůla. Napínavé, čte se velmi dobře. Většina knihy vypadá i reálně. Keller mi připomíná Parkera (hrdina knih Richarda Starka alias Donalda E. Westlaka) akorát není takovej smolař. 90 %. Doporučuju.

marcipanka
24.07.2013

Zpočátku se kniha jevila jako docela zajímavá. Četla se rychle, ale měla velmi předvídatelný konec, což mě moc nebavilo!

mfe
13.10.2012

Perfektně napsaná kniha, nepostrádá napětí i přemýšlení o smyslu života.

Lawrence Block
americká, 1938

všech 27 knih autora

Kniha Past na vraha je v