Když viry útočí

Když viry útočí https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458626/kdyz-viry-utocihgQGqL-8BE-.jpg 1 7 4

Ani v nejdivočejších snech nikoho z nás nenapadlo,jak se během pár dnů roku 2020 náš život obrátí vzhůru nohama. Koronavirus dokázal změnit celý svět.

jprst
30.01.2022 1 z 5

Tahle kniha je jen dalším důkazem, že "odborníků na kdeco" máme u nás více než dost, ale toho papíru je přece jen škoda.

Olous1
29.01.2022 1 z 5

Vážení čtenáři,tuto knihu raději nečtěte,je to zbytečná ztráta času. Vše co je zde napsané,to už známe z televize, médií, tím nás masírují dva roky. Nic nového pod sluncem.

bigbabe
28.06.2021 2 z 5

Souhlasím s předchozím komentářem, ale já knihu vzala do ruky právě kvůli těm bylinkám a tak a žádnou jinou jsem od autorky nečetla, takže já jsem byla vcelku spokojena s obsahem.

Ivaksa
02.05.2021 1 z 5

Autorka touto knihou projevila chamtivé parazitérství na covidové době a honem sepsala takovou rychlo virovou příručku, kterou dokončila někdy po létě 2020. Sama v ní zmiňuje neznalost covidu -19,doufá že nepřijde druhá vlna a věří, že snad někdy vznikne vakcína. Jelikož napsala již mnoho knih předtím, vykrádá sama sebe a nejen to, čerpá rovněž z děl jiných autorů které pracovně překládala.