Když se zvířata kamarádí

Když se zvířata kamarádí https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18585/kdyz-se-zvirata-kama-18585.jpg 4 26 5

Příběhy o citovém životě psů, slonů, medvědů, opic, hrochů, ptáků i much. Neobyčejné příběhy ze života divokých i domácích zvířat určené pro mladší čtenáře. Na pravdivých událostech autor čtenářům dokazuje, že i zvířata jsou schopná prožívat a cítit jako lidé.

Literatura světová Povídky
Vydáno: , Rybka Publishers

Dogs have the strangest friends

mot33
31.07.2020 4 z 5

Krátké povídky o světě zvířat ,která se potkávají s lidmi a ostatními zvířaty.Za mě ano krátké ,ale hezké.

Aribana
22.12.2019 4 z 5

Hezká kniha, takových by mohlo být více

vladi8267
28.04.2015 4 z 5

Krásná knížka s dojemnými příběhy o zvířatech. Doporučuji pro milovníky přírody. :)

IvcaK98
13.01.2014 4 z 5

Netuším, proč má kniha jenom 71%. Ne že by o byl nějaký literární skvost, ale jako menší jsem tyhle krásné a dojemné příběhy hltala pořád dokola :) Dneska už se ke knížce nevracím jenom proto, že už ji znám téměř nazpaměť :) Nebo snad lidé nedokážou ocenit, že zvířata mají také duši a že nás, pány tvorstva, v lecčems převyšují?

Byxy123
20.02.2013 4 z 5

Divím se, že kniha má tak malé hodnocení.
Dobře, když jsem byla menší, tak jsem ji po prvních přečtených stránkách odložila, že si ji dočtu později. Přečetla jsem ji až před dvěma roky a musím říct, že se to čekání vyplatilo. Něco bych jako malá nepochopila, ale v pozdějším věku jsem ji pochopila. Autorův přístup ke všemu živému ve mě vyvolává štěstí. Ať si říká kdo chce, co chce. :)