Když se láska změní v posedlost

Když se láska změní v posedlost https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30644/kdyz-se-laska-zmeni-v-posedlost-30644.jpg 3 23 8

Padesátiletá Kateřina žije vedle muže alkoholika. Vdá dceru, syn se také ožení. Kateřina uvažuje jako většina žen jejího věku. Došla na konec života, i když ten její byl na city chudý. V lázních však Kateřina potkává muže, který jí zahrne vším, co dosud postrádala. Láska je krásná, pokud se pohybuje v pomyslných mantinelech. Jakmile z nich však vybočí a stane se z ní posedlost, pak se jedná o nemoc ducha.... celý text

Emik87
19.02.2024 3 z 5

Knížka mě moc nezaujala, ale uznávám, že se takový příběh klidně může stát.

PaníColumbová
15.06.2021 odpad!

Toto neee, celkem nepodařené "dílko" :-(

gargamelka
10.08.2019 3 z 5

Román z prostředí lázní. Touhu Kateřiny po povyražení v lázních dokážu pochopit, doma nepříliš pochopena, manžel věčně v knaipě, děti vylétly z hnízda... únik ze stereotypu do prostředí termálů, sladká slovíčka seladona a je to...

Ann98
08.02.2019 5 z 5

Typická červená knihovna. Pokud si chce někdo přečíst knihu o lásce (i když v pozdějším věku, ale o to vášnivější), je tato kniha pro něj přímo vhodná. Přišlo mi to ze strany Kateřiny docela přehnaný. Chápu, že byla vyprahlá potřebou lásky, proto se bláznivě zamilovala do Tibora. Jediné co nepochopím je, že se na něm stala tak moc závislá a neviděla, že jeho něha je vlastně dobře vypočítaná a že si ji Tibor pomalu zotročuje. To mi přijde naprosto absurdní v jejím věku. Takové nic moc, neurazí ani nenadchne.

Sidonka3
11.10.2018 4 z 5

Četla jsem již před lety, protože mi tuto autorku poradila kamarádka. Myslela jsem, že Řeháčková píše jen pro -náctileté a chtěla jsem si udělat představu. Pročetla se lehce a protože jsem neměla velká umělecká očekávání, byla jsem s tématem i stylem psaní spokojená. Je to čtení pro ženy a přesto je to celkem ze života. Láska a náklonnost, kterou citově vyprahlá žena nedokázala udržet na uzdě. Dala bych tři hvězdy, v rámci žánru navyšuji na čtyři. Příběhy ze života mám raději než pohádky o novodobých mladičkých, krásných princeznách.
Pozor na obálku, mate. Hlavní hrdinkou je zralá žena a ne puberťačka na fotce, nevím proč nakladatelé občas dávají tak zavádějící informace k obsahu.

alnahu
23.05.2018 3 z 5

Kateřinu z tohoto příběhu jsem docela na jednu stranu chápala ,že se jezdila takzvaně povyrazit do lázní .Život doma s alkoholikem nebyl jednoduchý i děti již opustili hnízdo .Ovšem vzala to za špatný konec ,zamilovala se do ženatého chlapa a její láska k němu se změnila v posedlost. Láska je hezká ,pokud kráčí ve vymezených hranicích.

hatuli
29.12.2014 5 z 5

Dobře napsaná,čtivá.Jak člověk dokáže být zaslepený láskou v jakémkoliv věku :-)

Kelynka
21.10.2013 2 z 5

Věru Řeháčkovou jsem znala jako autorku knížek pro dívky,které má dcera ráda čte. Proto jsem byla zvědavá,jak se mi bude líbit knížka pro dospělé. Byla jsem zklamaná.