Když se kluci mění v muže

Když se kluci mění v muže https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427991/bmid_kdyz-se-kluci-meni-v-muze-eRE-427991.jpg 4 6 2

Kniha Když se kluci mění v muže je napsána velmi srozumitelně, obsahuje spoustu pozoruhodných příběhů a postupně před vámi odkryje nejen skvělý potenciál, který je našim chlapcům vlastní, ale i strašlivá rizika, jimž jsou vystaveni. Autor v ní shrnuje své zkušenosti získané mnohaletým bezprostředním kontaktem s matkami a otci chlapců všech věkových kategorií a fází vývoje. Při jejím čtení vám proto nejspíš bude leccos připadat známé, vtipné, povzbudivé, nepříjemně povědomé a určitě „ze života“. Může vám být nápomocná ve vašem úsilí – pomoci vašemu synovi bezpečně vstoupit do dospělosti a projít zásadní proměnou, která bude mít pozitivní dopad na celý jeho další život.... celý text

escritor
09.04.2022 4 z 5

Přál bych si, aby si moji rodiče tuto knihu přečetli, kdyby ovšem tou dobou byla. Jsou v ní pasáže, kde jsem při čtení cítil "takhle nějak to má být". Kniha povzbudí jak mladé muže, tak jejich rodiče, aby se dali v životě na cestu správným směrem.

bflm
09.10.2021 5 z 5

Skvělá kniha o přechodu chlapců v muže. Ke knize jsem se dostala až díky problémům mého puberťáka. A díky ní jsem pochopila všechno co se poslední dobu dělo kolem něj a i v jeho duši. Pomohla mi najít pro něj více pochopení, nasměrovala moji další výchovu a dívám se na něj jinýma očima. Čtivou formou mi odhalila mužský svět :-) Vlastně škoda, že jsem knihu nečetla o pár let dříve.

Autorovy knížky

2019  83%Když se kluci mění v muže

Kniha Když se kluci mění v muže je v