Když jsme se potkali

Když jsme se potkali https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453205/bmid_kdyz-jsme-se-potkali-n4S-453205.jpg 4 25 10

Beáta a Richard série

< 2. díl

Když jedna životní cesta končí, druhá začíná. Ale co když ta první tak úplně neskončila? Příběh plný otázek, napětí, záhad a vzrušení. Beáta má zvláštní dar, hraničící s lidským chápáním. Fakt, že je díky němu schopna pomáhat druhým lidem, považuje za poslání, podřizuje tomu všechno. I na úkor svého osobního života. Po smrti manžela se pomalu vrací do zajetých kolejí, stará se o malou dceru a v hloubi duše má uloženou ránu. Pomáhá nadále svým přátelům a klientům, jejichž osudy mají společného mnohem víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Beátin bývalý milenec Richard se po bolestném rozchodu rozhodl vycestovat do zahraničí s novou přítelkyní. Přesto, že ho vztah s Alžbětou i pobyt v horách zcela naplňují, tíží ho nezodpovězená otázka z jeho minulosti. Vrací se tedy domů, aby se potkal se ženou, která mu jako jediná může dát odpověď. Pokud ji ovšem dokáže najít. Setkají se ještě někdy?... celý text

gargamelka
04.12.2022 4 z 5

Líbila se mi předchozí knížka a těšila jsem se na pokračování. Chybu jsem neudělala. Příběh mne "nutil" číst dále. Vztah Beáty a Richarda je opravdu jízda.

petulkapeta
31.08.2022 4 z 5

„Nech minulost spát. Víš, že jsou jen dva dny v roce, ve kterých nemůžeme nic dělat?"
„Které?"
„Včerejšek a zítřek. To, co se nás skutečně dotýká, je přítomnost. Vše ostatní je jen iluze ztracená v meziprostoru. Proto je pouze dnešek tím správným dnem, kdy má člověk milovat, konat a žít."

No zajímavě se vyvíjeli jejich životy s nimi i zvlášť, ale ten konec..

Jita160
04.07.2022 5 z 5

Pokračování bylo skvělé!!!!!
Beata čarodějka,vědma,senzibilka,terapeutka,úžasná krásná žena která měla dar a rozhodla se pomáhat lidem. Ona sama se však lásky bála a odpírala si ji.
Jenže když je člověk zamilovaný může dělat nerozumná rozhodnutí.
Richard, kterého Beata změnila ,uzdravila, očarovala svojí krásou i vnitřní silou byl ji naprosto posedlí. Dlouho jí odolával když ho Beáta odmítala ,ale stejně podlehla protože i ona zjistila že láska a zamilovanost patří do jejího světa ,života.
Ukončení krásné a milé... Že by autorka překvapila a napsala pokračování?

,, To že nedostanete v životě vždy co chcete je někdy obrovské štěstí"

evineckY
27.06.2022 4 z 5

Kniha o tom, jak jsou propletené osudy, spokojené i nespokojené manželství.
Hlavní hrdinka je Beata se zvláštním darem, která pomáhá druhým, ale sama skoro
přijde o svou životní lásku. Kniha s hezkým koncem.

Lulena
13.04.2021 5 z 5

Bylo to čtivé, zábavné, zajímavé, napínavé, vzrušující, záhadné... vše, co od knihy potřebuju. Snad jen, že byla krátká, ráda bych si přečetla více.

Saxík
09.03.2021 5 z 5

Když jsem psala recenzi na knihu Kdybych tě nepotkal..., tak jsem se zmínila, že nemám ráda otevřené konce. Mé a určitě i další čtenáře autorka vyslyšela, neboť jsme se dočkali volného pokračování knihy.
Tentokrát není kniha až tak mystická jako předchozí, nicméně je taktéž napínavá, plná překvapení a dokonce i s malou krimi zápletkou. Člověk hltá stránky, aby zjistil jak dopadnou příběhy hlavních hrdinů, které opět zůstanou otevřeny. Nabízí se tedy otázka: Dočkáme se dalšího pokračování?

Hanka276
21.02.2021 5 z 5

Opět super kniha od Viktorie Besó. Všem ji mohu doporučit. Zajímavá od první stránky až po poslední zkrátka kniha kterou začnete číst a už nepustite z ruky dřív než ji prečtete. Už se těším na další ????????

Herolu
03.01.2021 5 z 5

Líbila se mi snad ještě víc, než ta předchozí. Byla o trochu jiná, ale stejně zajímavá, napínavá a poutavá. Silná neobyčejná žena, která odmítá lásku, ale přitom hluboce miluje, svou dceru, život, přátele i muže svého života.

Petra701
03.01.2021 5 z 5

Velice napínavý děj, knížku jsem přečetla za jeden večer. Skvělá oddychovka a těším se na možné další pokračování. Určitě stojí za přečtení.

sarka9488
28.12.2020 5 z 5

Skvělá kniha, asi nejlepší od Viktorie. Není možné se odtrhnout.
A věřím, že bude ještě pokračování.
5 hvězd si zaslouží právem.

rozvod rodinná tajemství

Viktorie Besó
česká, 1980
2012  54%Sbírka motýlů
2018  73%Kdybych tě nepotkal
2016  77%Dívka s vůní manga
2013  65%Sebelhářka
2020  78%Když jsme se potkali

Kniha Když jsme se potkali je v