Když jsme se potkali

Když jedna životní cesta končí, druhá začíná. Ale co když ta první tak úplně neskončila? Příběh plný otázek, napětí, záhad a vzrušení. Beáta má zvláštní dar, hraničící s lidským chápáním. Fakt, že je díky němu schopna pomáhat druhým lidem, považuje za poslání, podřizuje tomu všechno. I na úkor svého osobního života. Po smrti manžela se pomalu vrací do zajetých kolejí, stará se o malou dceru a v hloubi duše má uloženou ránu. Pomáhá nadále svým přátelům a klientům, jejichž osudy mají společného mnohem víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Beátin bývalý milenec Richard se po bolestném rozchodu rozhodl vycestovat do zahraničí s novou přítelkyní. Přesto, že ho vztah s Alžbětou i pobyt v horách zcela naplňují, tíží ho nezodpovězená otázka z jeho minulosti. Vrací se tedy domů, aby se potkal se ženou, která mu jako jediná může dát odpověď. Pokud ji ovšem dokáže najít. Setkají se ještě někdy?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453205/kdyz-jsme-se-potkali-n4S-453205.jpg 4.611
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Jonathan Livingston

Kniha Když jsme se potkali

Lulena

Bylo to čtivé, zábavné, zajímavé, napínavé, vzrušující, záhadné... vše, co od knihy potřebuju. Snad jen, že byla krátká, ráda bych si přečetla více.

Saxík

Když jsem psala recenzi na knihu Kdybych tě nepotkal..., tak jsem se zmínila, že nemám ráda otevřené konce. Mé a určitě i další čtenáře autorka vyslyšela, neboť jsme se dočkali volného pokračování knihy.
Tentokrát není kniha až tak mystická jako předchozí, nicméně je taktéž napínavá, plná překvapení a dokonce i s malou krimi zápletkou. Člověk hltá stránky, aby zjistil jak dopadnou příběhy hlavních hrdinů, které opět zůstanou otevřeny. Nabízí se tedy otázka: Dočkáme se dalšího pokračování?

Hanka276

Opět super kniha od Viktorie Besó. Všem ji mohu doporučit. Zajímavá od první stránky až po poslední zkrátka kniha kterou začnete číst a už nepustite z ruky dřív než ji prečtete. Už se těším na další ????????

Herolu

Líbila se mi snad ještě víc, než ta předchozí. Byla o trochu jiná, ale stejně zajímavá, napínavá a poutavá. Silná neobyčejná žena, která odmítá lásku, ale přitom hluboce miluje, svou dceru, život, přátele i muže svého života.

Petra701

Velice napínavý děj, knížku jsem přečetla za jeden večer. Skvělá oddychovka a těším se na možné další pokračování. Určitě stojí za přečtení.

sarka9488
28.12.2020

Skvělá kniha, asi nejlepší od Viktorie. Není možné se odtrhnout.
A věřím, že bude ještě pokračování.
5 hvězd si zaslouží právem.