Když jde slůně do školy

Když jde slůně do školy https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471005/bmid_kdyz-jde-slune-do-skoly-zza-471005.png 4 13 4

Když půjde slůně do školy, co se tam bude učit? Abecedu? To přece ne. Naučí se tam, že jeho chobot může být nosem, brčkem, rukou i hadicí! A navíc se tam seznámí s mnoha veselými zvířecími kamarády. A jaké to bude, až půjdeš do školy ty?

Literatura světová Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Portál

If an Elephant Went to School , 2015

TerJac
13.07.2023 5 z 5

Moc hezká kniha o tom, že každý se musí něčemu učit, a že bez toho to asi nejde. A je jen na nás, co se naučíme. Hlavně aby nám to k něčemu bylo :)

bibi.r
13.06.2023 3 z 5

Pro děti 3+

Věřím, že s touhle knížkou si jde dost pohrát. Hodně s ní pracovat v rámci znalostí přírody a že každé zvíře se musí naučit něco, co je důležité pro jeho život.
A co je důležité pro nás lidi?

cyril.gando
07.04.2023 5 z 5

Byla to moc vtipná knížka. Věřil jsem,že by klidně zvířata mohla být ve škole. A v téhle knížce se dozvíme, co se zvířata učí ve škole. Myslel jsem, že to nebude vtipná knížka, a skoro všechny knížky, které jsem četl, jsou vtipné.

Bustedka
31.03.2022 5 z 5

Knížku dostala naše předškolačka a od té doby ji četli tak 30x. Baví i tříleťáka. Velmi jednoduchý a krátký text, pokud jste trochu kreativní, lze si o textu dál povídat.

sloni škola mláďata pro nejmenší základní škola

Autorovy knížky

Ellen Fischer
anglická
2021  82%Když jde slůně do školy

Kniha Když jde slůně do školy je v