Když divadlo sundá masku

Když divadlo sundá masku https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99664/kdyz-divadlo-sunda-masku-99664.jpg 3 12 3

Dvacátá čtvrtá kniha Ireny Fuchsové KDYŽ DIVADLO SUNDÁ MASKU, vás zavede do zákulisí divadla. Čekají na vás divadelní intriky, divadelní tragédie, divadelní lásky, divadelní nenávist, divadelní přátelství, ale i vejšplechty ze zkoušek v Činoherním klubu.

Kerberos
27.04.2019 3 z 5

Od autorky už jsem četla více knih,povídky se většinou dobře čtou,ale musím konstatovat,že se občas opakuje.

cori
11.08.2017 3 z 5

Povídky o herečkách, hercích, uvaděčkách, garderobiérkách, rekvizitářích jsou doplněny vejšplechty herců Činoherního klubu (např. Nárožný, Taclík, Pavlata,Sokol, Zindulka), které autorka poctivě zapisuje. Hlavním motivem jsou přetvářka, intriky, nevěra i láska a pomsta. Autorka se strefuje i do bulváru -deník Šmejd.
Nejvíc mě v paměti uvízla povídka Premiéra na kousky. Také se někomu při čtení povídky Už tě nemiluju, Žofie! vybavila Jiřina Bohdalová?

cukrovka
05.07.2015 5 z 5

Tuto autorku mám velmi ráda. Její knížky jsou plné zajímavých povídek. V této knížce jsou povídky z divadelního zákoutí a tak nám autorka odkrývá tajemný svět za oponou.