Když divadlo sundá masku

Dvacátá čtvrtá kniha Ireny Fuchsové KDYŽ DIVADLO SUNDÁ MASKU, vás zavede do zákulisí divadla. Čekají na vás divadelní intriky, divadelní tragédie, divadelní lásky, divadelní nenávist, divadelní přátelství, ale i vejšplechty ze zkoušek v Činoherním klubu.

https://www.databazeknih.cz/images_books/99_/99664/kdyz-divadlo-sunda-masku-99664.jpg 3.311
Povídky, Literatura česká
Vydáno, Beskydy

Kniha Když divadlo sundá masku

Kerberos

Od autorky už jsem četla více knih,povídky se většinou dobře čtou,ale musím konstatovat,že se občas opakuje.

cori
11.08.2017

Povídky o herečkách, hercích, uvaděčkách, garderobiérkách, rekvizitářích jsou doplněny vejšplechty herců Činoherního klubu (např. Nárožný, Taclík, Pavlata,Sokol, Zindulka), které autorka poctivě zapisuje. Hlavním motivem jsou přetvářka, intriky, nevěra i láska a pomsta. Autorka se strefuje i do bulváru -deník Šmejd.
Nejvíc mě v paměti uvízla povídka Premiéra na kousky. Také se někomu při čtení povídky Už tě nemiluju, Žofie! vybavila Jiřina Bohdalová?

cukrovka
05.07.2015

Tuto autorku mám velmi ráda. Její knížky jsou plné zajímavých povídek. V této knížce jsou povídky z divadelního zákoutí a tak nám autorka odkrývá tajemný svět za oponou.