Když chytal Plánička

Když chytal Plánička https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/187675/kdyz-chytal-planicka-187675.jpg 5 10 3

Biografie legendárního fotbalového brankáře, československého reprezentanta a slávistického patriota vznikla na základě mnoha hodin rozhovorů, které autor vedl se samotným Františkem Pláničkou. Součástí vazby knihy je i několik fotografií z hráčovy kariéry.

Venda32
03.05.2022 5 z 5

Jedním slovem fantazie. Pan Plánička byl nejen velký brankář, ale také velký člověk.
V knize je spousta informací a zajímavostí nejen o Slavii, ale také národním týmu.
Strašně mě baví ta gentlemanská doba. Super.

Adelajda_4
14.07.2020 5 z 5

Podobný typ knih ze sportovního prostředí mě neskutečně baví. Troufnu si říct, že jako člověk, který se věnoval sportu závodně si je dokážu vychutnat ještě o trochu více, než běžný čtenář. Na čtení o Františku Pláničkovi jsem se nesmírně těšila, protože je to můj oblíbený fotbalový gentleman a při četbě jsem nebyla překvapena, když jsem si tento poznatek potvrdila. Kniha je psána opravdu hezky a brankář tam vkládá různé příběhy ze života, ponejvíce se ale věnuje zápasům, které odehrál za tým, jemuž byl celý život věrný, tedy SK Slavia Praha a rozepisuje se i o zápasech v národním týmu. Předválečná československá kopaná byla na vrcholu svých sil, o slavná vítězství i heroické výkony tedy v knize není nouze.

Rafa-P
21.04.2013

Knihu mám doma, s vlastnoručním podpisem Pláničky.