Když Anna zmizela

Když Anna zmizela https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366538/bmid_kdyz-anna-zmizela-j32-366538.jpg 4 271 83

Každý se občas opozdí. Jednou kvůli dopravě, jindy se třeba zdržíte v práci. Většinou z toho nic není, ale pak se jednoho dne všechno zhroutí. Máte zpoždění, vybitý mobil, a když dorazíte do školky, vaše dítě už tam není. Chvilku si myslíte, že ho vyzvedl někdo z rodiny. Nebo si je možná vzala domů nějaká z maminek. Jenže za chvíli je jasné, že vaše dítě prostě není k nalezení. Někdo jej unesl a vám nezbývá než čekat. A čekat. A vaše zoufalství pořád narůstá… Tajemný britský autor detektivních thrillerů Alex Lake (jméno je pseudonym) přichází s dechberoucím příběhem o matce, jejíž dítě se jednoho dne náhle ztratí ze školky. Nikdo nic neviděl, novináři tuší snadnou kořist a zbytek rodiny není Julii zrovna oporou. Pětiletá Anna se pohřešuje už týden a doposud se neobjevila jediná stopa. Existuje ještě naděje? A co když je ještě horší než temná jistota?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

After Anna , 2015

Zuuuza
07.02.2019 4 z 5

Škoda, že jsem vývoj uhodla příliš brzo. Ale i tak se mi kniha četla dobře. Byla napínavá a čtivá.

Hella
29.01.2019 3 z 5

Za sebe hodnotím "nic moc". Vcelku zdlouhavé a hlavně mi nebyla sympatická žádná postava (a už vůbec ne Julie). A taky "nepobírám" osobu únosce.

mariva
19.01.2019 4 z 5

Nějakou dobu mi trvalo, než jsem se do knihy pořádně začetla. I když byl začátek dramatický, byl trochu zdlouhavý a na napětí mu ubrala věta na obalu knihy, která naznačovala, že to takové drama nebude. Pak ale děj nabral obrátky a přesto, že pachatel se dal snadno vytušit, měla kniha spád a napětí až do konce.

Terrez93
10.01.2019 5 z 5

Za me teda hodne dobry! tohle me bavilo..hltala jsem kazdou stranku, jen skoda toho, ze ten konec byl tak rychle ukoncen snesla bych klidne vic stranek ;)

kiskacsa
09.01.2019 2 z 5

Velice dobrá pointa, do poslední chvíle mne nenapadlo, že by únosce mohla být zrovna tahle postava. Za to palec nahoru.
Jinak ale pro mne zklamání, chtělo to lepší uchopení, některé scény jsou těžko uvěřitelné (matka uchopí dceru do náruče, pak se drsně zhádá s tchyní, uprostřed hádky dceru postaví na zem a pošle ať si jde hrát!! A pětiletá dcera není vyděšená, nepláče, neptá se... ??? To těžko...) a méně chyb (Edna o postavě soudce mluví jako o Michaelovi a když za ním jede Julia, říká mu Derek; manžel osloví manželku jménem dcery a pod.)
Četlo se to dobře, oddechovka co neurazí, ale do koupě bych nešla. Jedno přečtení stačí...

Bella09
04.01.2019 5 z 5

Fakt bezva. Kniha se mi moc líbila. Po celou dobu mě udržovala v napětí. Moc se mi líbilo, že pachatele jsem brzy tušila. Pokud vyjde další kniha od autora, tak si jí určitě koupím.

evago
24.11.2018 1 z 5

čekala jsem od knihy dle komentářů víc....dala se číst, ale stačilo jednou,jsem ráda, že jsem si ji nekoupila...byla v plánu...

Rybikasicka007
08.11.2018 5 z 5

Myslím, že tahle kniha je jedna z nejlepších knih které jsem kdy četla. Myslím, že stojí za to si tuto knihu přečíst, protože je velice napínavá a nikdy ji nejde přestat číst. Potěšilo mě, že se celý příběh vztahuje k zmizení Anny a ne jenom k jejímu životu. Ale překvapilo mě kdo ji unesl.

Zahorajda
06.11.2018

Čekala jsem něco... a dostala něco jiného.... četlo se to dobře... Posledních 100 stránek jsem hltala jedním dechem. Závěr je nečekaný. Přečíst stačí jednou :)

Lenoulinka
12.10.2018 2 z 5

Když jsem začala knihu číst, tak jsem si říkala začátek dobrý. Bude to napínavé. Hledání mi přišlo takové vlažné. Řešení rozvodu bylo únavné. Nakonec se kniha ubrala docela záživným směrem, že jsem ji po několika dnech přelouskala.

sissque
11.10.2018 2 z 5

Vlastně pořádně nevím, co napsat, mám z toho smíšené pocity.

Ani jedna postava mi nebyla sympatická, únosce jsem vytušila hned na začátku, celkově to nebylo moc uvěřitelné, občas až moc zdlouhavé.
U tohohle příběhu nic výjimečného nečekejte.

petra3242
11.10.2018 3 z 5

Čekala jsem od knihy mnohem víc, přesto nejsem úplně zklamaná. Kniha má děj, hlavní postavy jsou zajímavé, čte se dobře. Ale něco mi tam chybí, možná víc rozepsaný únos nebo jiný pachatel, nevím...

Kekik
03.10.2018 5 z 5

Ta opravdová noční můra začne až ve chvíli, kdy se jí dcera vrátí... Po celou knihu to byla noční můra. Tohle by nechtěl zažít nikdo. Skvěle napsaný thriller. Napětí až do konce. Obálka je TOP !!!

cori
15.09.2018 3 z 5

Podle názvu jsem očekávala, že půjde o thriller ve stylu filmu Zmizení, ale nakonec se vše točí kolem rozvodu. Dobře je vykreslena síla sociálních sítí, kdy se z hodiny na hodinu může z oběti stát v očích veřejnosti opovrženíhodná zrůda.

ArwenAragorn
15.08.2018 4 z 5

Psychologický thriller s dokonale vykreslenými postavami a nápaditým motivem únosu Anny.
Kniha není pro ty, kdo mají rádi hodně napětí a akce , doporučila bych ji pouze pro milovníky psychologických thrillerů.
Jednu * uberu za to, že místy byl příběh poněkud zdlouhavý.

Denisa232623
31.07.2018 2 z 5

Mám smíšené pocity. Knihu jsem četla velmi dlouho a neustále ji odkládala. Prvních 170 stran se nedělo nic zajímavého. Až potom to začalo být trochu zajímavé.
Po přečtení komentářů tady na databázi jsem díky některým jedincům věděla kdo je viník a stojí za celým Juliiným trápením. I přesto jsem knihu nakonec dočetla a řadím do sekce "nenadchne, neurazí".

L.Helena
19.07.2018 5 z 5

Podle mě je to opravdu psycho... Přestože některé pasáže byly trochu zdlouhavé a celkem záhy se dá tušit, kdo by za tím vším mohl být, i tak jsem při čtení zažila notnou dávku emocí - napětí, strach, vztek...

Marluksa
18.07.2018 3 z 5

Mám z ní smíšené pocity.

attila1
09.07.2018 4 z 5

Tato kniha se mi četla dobře i když jsem v průběhu tušila kdo je "zahradník" :-) . Konec knížky jsem dala před spaním což nebyla úplně dobrá volba.

Lindulinek
27.06.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Ve 3/4 jsem sice už věděla, kdo za tím stojí, ale i tak jsem dočetla.

únosy dětí

Alex Lake