Kdy už tam budem?

Kdy už tam budem? https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244176/bmid_kdy-uz-tam-budem-jBa-244176.jpg 5 2 2

Zábava pro celou rodinu! Tradiční cestovní hry v moderním pojetí pro malé i velké. Spousta hodin legrace! Cesty autem už se nikdy nebudou zdát dlouhé! Hry, hádanky, zpívání, kvízy. Včetně variant pro zjednodušení nebo ztížení hry. Stačí si jen vybrat…

Pro děti a mládež , Šikovné děti - tvoření, hry, styl

Vydáno: , Slovart (ČR)

Are we getting close yet ?

hrdlickova_61
10.07.2021 5 z 5

V knížce jsem našla hry, které už znám a ráda jsem si je připomněla - například "Šibenici", oblíbenou za mého dětství. Nebo je tam písnička "Holka modrooká" a rada zpívat ji v různých legračních obdobách (jen se samohláskou E apod.) - to jsme taky mívali moc rádi.

Jsou tam ale i takové zábavy, které jsou pro čtenáře nové nebo které se týkají přímo samotné jízdy. Například sledování poznávacích značek aut a hledání souvislostí mezi nimi. A samozřejmě společné pozorování okolí, tak jako když hoši z Rychlých šípů koukali z okna vlaku a zapisovali si body podle toho, kdo první uvidí v krajině koně. Byli tehdy v tom komiksovém příběhu chváleni spolucestujícími, jak pěkně a tiše se po cestě chovají : o)

renataab
20.07.2015 4 z 5

Díky za knihu, pro dlouhou cestu k moři jsem ji využila. Doporučuji ji rodinám s dětmi mít hned vedle autoatlasu.

Autorovy knížky

2015  90%Kdy už tam budem?

Kniha Kdy už tam budem? je v