Kdo víc vsadí, ten víc bere

Třetí vydání úspěšného životopisného a hráčského vyprávění, rozšířené tentokrát o zákulisí prodeje sázkové kanceláře Fortuna a o zážitky předsedy poroty druhého cyklu oblíbené televizní soutěže Česko hledá Superstar.

Kniha vyšla 12. 11. 2009.

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26497/kdo-vic-vsadi-ten-vic-bere-26497.jpg 4.625

Kniha Kdo víc vsadí, ten víc bere

evonra
11.02.2019

Jestli pana Horáčka můžete nebo nemusíte, kniha je skvělá.
Provede nás svým valchařským rájem (a že ta láska ke koním a kartám je hodně velká), poodhalí valchařskou mluvu (teď už dokonale rozumím anotaci :-)), ale i osobním životem, pracovní spoluprací nejen s panem Hapkou - např. jak vznikaly jejich známé songy, pěvecké obsazení.

"Můj děda řekl Rut: "Slečno, vy musíte být víc než hazardér, když si berete našeho Míšu. " …
Svatá pravda. Jen si to vezměte z jejího pohledu. Kam se to přivdala? Manžel valchař, tchán schizofrenik, tchýně dokonce psycholožka... A zanedlouho přichází dítě, náš Filip, taktéž rapl od kolíbky ."

"Hapka přece nezpívá zas tak falešně. Nebo narážíte na jeho roztomilé logopedické vady? Já si nestěžuji. "

FrankCastle
30.05.2018

S touhle knihou je to takový složitý. Protože je mi persona p. Horáčka těžce nesympatická (starý valchaři o něm vědí svoje) a jeho podivný lavírování za bolševika, kdy bez problému studoval vejšku (takže kadrovej profil do jeho lapsusu zřejmě bez poskvrny), potom mohl studovat dál a dokonce vycestovat bez problému do kapitalistický ciziny (co komu za to slíbil ví asi jenom on a pár vyvolených) a při sametu se hned zase narval do správných pozic, o něčem vypovídá. Ale to nic nemění na tom, že tahle knížka se čte dobře a když si čtenář drží odstup a nebere všechno jako ryzí pravdu, může se ledacos dozvědět. Takže vlastně mám podobnej názor jako Digidub s komentem pode mnou.

Digidub
15.09.2016

Nemám rád Michala Horacka, ale kniha se mi líbila, takže good job za kvalitně napsanou biografii.

Li-be-ro
22.07.2014

Knihu jsem četl mockrát,vždy mně osloví. Od dob prvního vydání však ve svých krédech zklamal Michal Horáček. No zklamal,prostě změnil favorita,řečeno sázkařskou mluvou.

Lucila
14.12.2011

Mám ráda Michala Horáčka a tak se mi kniha moc líbila.