Kdo víc vsadí, ten víc bere

Kdo víc vsadí, ten víc bere

Třetí vydání úspěšného životopisného a hráčského vyprávění, rozšířené tentokrát o zákulisí prodeje sázkové kanceláře Fortuna a o zážitky předsedy poroty druhého cyklu oblíbené televizní soutěže Česko hledá Superstar.

Kniha vyšla 12. 11. 2009.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26497/kdo-vic-vsadi-ten-vic-bere-26497.jpg 4.620
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:

FrankCastle

S touhle knihou je to takový složitý. Protože je mi persona p. Horáčka těžce nesympatická (starý valchaři o něm vědí svoje) a jeho podivný lavírování za bolševika, kdy bez problému studoval vejšku (takže kadrovej profil do jeho lapsusu zřejmě bez poskvrny), potom mohl studovat dál a dokonce vycestovat bez problému do kapitalistický ciziny (co komu za to slíbil ví asi jenom on a pár vyvolených) a při sametu se hned zase narval do správných pozic, o něčem vypovídá. Ale to nic nemění na tom, že tahle knížka se čte dobře a když si čtenář drží odstup a nebere všechno jako ryzí pravdu, může se ledacos dozvědět. Takže vlastně mám podobnej názor jako Digidub s komentem pode mnou.

Digidub
15.09.2016

Nemám rád Michala Horacka, ale kniha se mi líbila, takže good job za kvalitně napsanou biografii.

Li-be-ro
22.07.2014

Knihu jsem četl mockrát,vždy mně osloví. Od dob prvního vydání však ve svých krédech zklamal Michal Horáček. No zklamal,prostě změnil favorita,řečeno sázkařskou mluvou.

Lucila
14.12.2011

Mám ráda Michala Horáčka a tak se mi kniha moc líbila.