Kdo věří na zázraky

Kdo věří na zázraky https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435402/bmid_kdo-veri-na-zazraky-G8E-435402.png 4 182 59

Gábina je docela obyčejná holka z malého města, která studuje vysokou školu, má skvělého kluka a velké plány do budoucna. Co víc si přát? Jenomže život není vždycky růžový. Jednoho dne zjistí, že láska jejího života není vlastně tak dokonalá, jak si původně myslela. Lépe řečeno, ona pro něj není ta jediná na světě… Naštěstí je tu Jakub, který má oči jen pro ni, a jak to tak vypadá, snesl by jí modré z nebe. Po počátečním odmítání se pomalu sbližují a Gábina postupně zjišťuje, že Jakub je ten pravý. Svatba a dvě děti na sebe nenechají dlouho čekat a Gábina i Jakub se ocitají ve víru rodičovských povinností a partnerského života. Najednou řeší spoustu patálií, které běžně vztahy doprovázejí, ať už jsou to starosti o děti, nebo o prarodiče, rodiče a sourozence. Do vztahu proniká všednost. Některé problémy jsou však horší než jiné, jako například mimomanželský vztah, nemanželské dítě a nakonec i hrozící rozvod, smrt nejlepší kamarádky či nemoc syna. Naivní mladá žena se tak postupem času stává dospělou ženou, která je vystavena těžkým životním zkouškám, její náhled na život a na jeho smysl se mění.... celý text

marli58
01.04.2022 4 z 5

Napřed se tak nějak děj táhl, ale pak se to rozjelo... Nakonec spokojenost. Proběhlo tam všechno - láska, manželství, děti, problémy v zaměstnání, kamarádky, vztahy s rodiči, nevěra, šikana (ta mě docela šokovala) a pak... no prostě život.

alnahu
31.03.2022 5 z 5

Další výborná kniha.I tentokrát je ze života ,který se znhlavní hrdinkou Gábinou oprabdu nemazlí.Již jsem četla všechny knihy ,které autorka napslala a všechny mě oslovily.

KatkaLas
27.02.2022 5 z 5

Asi mám novou oblíbenou spisovatelku. Píše s lehkostí a přeci se u jejích knížek dojímám, usmívám, no, zkrátka si je moc užívám a všem vám je doporučuju.

MiraRunaway
01.01.2022 3 z 5

Jedna časová rovina. Popis 15 let života jedné ženy. Gábina je sympatická, pracovitá, dobrá žena, která někdy v životě dostává docela sodu....někdy v práci ...někdy doma.... První polovina mi připomínala romány od Lenky Lanczové. Místy jsem příběh hltala a pak se zase mnoho stran nudila. Za přečtení ale stojí. Totální odpočinek. Na volné dny ideální.

1alena1
29.12.2021 4 z 5

Červená knihovna dnešních dní, problémy, které máme okolo, celkem dobře dopadnou. Žádná velká literatura, ale čte se velmi dobře, nemusí si člověk lámat hlavu se souvislostmi ani časovými rovinami, prostě ideální kniha na volný čas, odpočinek, dovolenou apod.

sahha
10.11.2021 4 z 5

Knížka se mi líbila. Určitě více než Violka. Je to odpočinková knížka, která se čte sama. Žádné zápletky a složitosti v ní nehledejte, přesto se čte sama.

Toňula
08.11.2021 4 z 5

Milá knížka české autorky, která mě příjemně překvapila. I když zápletka nebyla příliš originální, dokázala jsem se úplně ztotožnit s hrdinčinými pocity, s jejím přístupem k životu i k řešení problémů, se kterými se potýká..

ladyka
13.08.2021

Kniha od autorky Violka se mi moc líbila,četla se lehce,ale nebyla plytká. Proto jsem se chutí pustila i do Kdo věří na zázraky,ale asi ve třetině jsem přestala a zbytek jen dolistovala (pří zjištění zápletky jsem byla nakonec ráda,že jsem nemarnila čas dalším přečtením). Příběh samotný špatný nebyl,ale nesedlo mi jednoduché podání. Odpočinková nenáročná knížka mi čas od času nevadí,ale musí mi něco dát. Tady jsem ale nenašla nic.Kdybych měla hodnotit přečtenou část,víc jak 2 * nedám,ale z důvodu nepřečtení nehodnotím.

Buchtičkajani
12.08.2021 3 z 5

Je až neuvěřitelné, kolik toho ženy vydrží. Příběh ze života, jednou je líp, jednou hůř.

Ronnie68
26.07.2021 4 z 5

Taková kniha ze života se šťastným koncem...

lucakuca
02.07.2021 3 z 5

Tak tohle byla patentovaná technika woodoo, jak poslat hlavní hrdinku ke dnu: najdi a bodni!
Vážně! Co by mohla ještě naše Gabča zažít? Jo tohle! Pich do srdce! A co tohle? Jooo pich do ruky! Ale Gabča je silná jak Rambo a po každém životním trápení, který ji zasadí její woodoo stvořitelka, vstane a bojuje dál a dál a dál a... Pich bum a zvednout! Pich bum a zvednout!

Jajina564
07.05.2021 5 z 5

Krásný příběh ze života

L.Helena
06.05.2021 3 z 5

Po knize jsem sáhla, protože jsem si potřebovala odpočinout od thrillerů a detektivek, které jsem většinou poslední dobou četla. Jenže jsem si připadala, jako bych četla čtenářské příspěvky z levných časopisů pro ženy. Popis životních situací, které slyšíte všude kolem. Ke konci možná pár dramatičtějších momentů, ale nic světoborného. Kniha sice není žádný literární skvost, ale dobře se čte, a kdo si hoví ve sladkobolných příbězích ze života, ten ji určitě ocení. Já za sebe musím říct, že účel splnila, opět se s chutí vrhám na detektivky a thrillery!

Damaj
20.04.2021 5 z 5

Krásný příběh, jednoduchý, milý a přitom plný smutných i veselých chvil. Prostě takový hodně ze života.
Autorčina kniha Violka mě asi bavila o něco více, ale už se těším na další její knížku.

m.valova
13.04.2021 5 z 5

I přes smutnější pasáže se mi knížka líbila,určitě kopíruje spoustu životních zkušeností a příběhů nás obyčejných lidí a po jejím dočtení si tak nějak říkám,že člověk a obzvláště žena musí vydržet a snést náklad starostí a klacků pod nohy, jako takový menší kůň..

citronie
05.04.2021 1 z 5

Zkusila jsem knihu jako druhou od této autorky.Prvni jsem nedočetla. A žádná změna- tuhle jsem taky nedočetla nebo respektivě dočetla s přeskakováním spousty stranek se zbytečnými popisy nepodstatných detailů( typu - popis kavy- černá kouřici aromatická tekutina- no děs! a takových nesmyslů jsou tam kvanta). Tak na to fakt nejsem stavěná. Pro mě prostě opět slátanina pro náctileté- a to já nejsem. Ztráta času.

Danago
14.03.2021 4 z 5

Pěkná oddechovka, takový zamotaný příběh jedné celkem běžné rodiny. Život je složitý, což knížka perfektně vystihuje. Určitě pěkný román pro ženy. Občas něco takového potřebuji, žádné veledílo, ale četlo se to velice lehce a dobře. Svůj účel, trochu si u knížky odpočinout, příběh splnil.

HaHy7
13.03.2021 5 z 5

Kdo věří na zázraky je opět trefa do černého předznamenávající skvělý, čtivý příběh ze života, který není jen sluncem zalitý, ale naplněn i zármutky, tak jak to v životě chodí - jednou dole, jednou nahoře.

marwinmh
08.03.2021 3 z 5

Kniha o životě jedné dívky/ženy, která se v životě potýká se spousty překážek (odchod otce, sestra v Thajsku, problémy na pracovišti, odcizení se starším synem....) na jednoho člověka až přespříliš, přesto se nevzdává a žije svůj život jak nejlépe dokáže a dočká se zaslouženého "šťastného konce". Ano, kniha se mi četla dobře, nenudila jsem se, ovšem na můj vkus toho všeho dění bylo až až a ten konec zalitý duhou byl jednoduše neuvěřitelný....

certik003
25.02.2021 4 z 5

Předchozí knížka autorky mi místy přišla ne úplně reálná, ale zato se mi strašně dobře četla. Tahle knížka byl uvěřitelná, pro změnu mi obzvlášť na začátku přišla jako napsaná pro náctileté a hůř jsem se do ní začítala. Jak ale děj postupoval, četla se knížka sama a moc jsem si děj užívala. Pokud si chcete u čtení odpočinout, doporučuju.