ZuK1
14.09.2022 5 z 5

Moc hezké leporelo, krásné a milé ilustrace, výhodou je i psaný příběh, který se dá přečíst, zároveň je ale možné donekonečna si povídat o obrázcích a nejrůznějších situacích, které jsou v knížce zachyceny.
Jinak plně souhlasím s komentářem Lucie3725 :-).

lucie3725
03.06.2021 5 z 5

Jsem nadšená novým vydáním. Jediné, co mě na tomhle leporelu trochu mrzí, jsou maminky uklizené v kuchyních (hned na titulní straně) - kdyby šlo o novou knihu, tak jsem nekompromisní, ale v případě reedice mhouřím obě oči. Naopak moc se mi líbí dvoustrana s nemocnicí a průřez vlakem!

hrdlickova_61
27.10.2020 5 z 5

Knížky s obrázky pana Filcíka jsou podle mě, našich dětí i vnoučat výborné všechny. Tahle má navíc tu přednost, že je díky patřičnému vyztužení obzvlášť vhodná i pro ty nejmenší. A zůstává přitom přitažlivá i později, když děti povyrostou a třeba si vymýšlejí k nakresleným situacím vlastní příběhy a podobně. A abych doplnila věkovou škálu, můžu klidně doporučit i dospělým - pro potěšení z autorovy nápaditosti a vkusu. A také proto, že při vlastním kreslení pro rodinu může člověk leccos z podobných knížek využít jako inspiraci : o)

1988  87%Kdo tu bydlí?
2008  0%Gesta a mimika
1985  100%Pohádkové lístečky č. 52
1985  %Jak šel dědeček na trh

Kniha Kdo tu bydlí? je v