Kdo tě hlídá

Kdo tě hlídá https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47192/kdo-te-hlida-47192.jpg 4 102 28

Mladá doktorka Monica se zabývá zvláštním případem: má přezkoumat, zda modlitby sestry Catherine mohly vyléčit chlapce nemocného rakovinou. Čím víc se noří do případu, tím zřetelněji se ukazuje, že ji s Catherine spojuje úplně jiné tajemství. A někdo si dává obzvlášť záležet na tom, aby se pravdu nikdy nikdo nedozvěděl!

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Alpress

Shadows Of Your Smile , 2010

Zlatinka.Emilly
01.07.2023 4 z 5

Kniha se mi líbila, nechyběla romantika ani napětí. Osud svou cestu našel a nad dobrem držel svojí ochranou ruku.

jprst
18.04.2023 3 z 5

Šedý průměr v autorčině tvorbě, ale když není po ruce nic jiného ke čtení, tak se to dá vydržet.

oleg
23.08.2021 5 z 5

Pohodové letní čtení,mám ráda takové příběhy,divím se, že má tak špatné hodnocení, no každému se líbí něco jiného....

konicekbily
11.08.2021 3 z 5

Letní odpočinkové čtení od Marry Higgins Clark bylo napsáno autorčiným stylem - jak jsem očekával. Není to ale její typická detektivka, je tam něco navíc - spíše román pro ženy. Vidím to na průměr.

laura
04.05.2021 3 z 5

Průměrné, čtivé, zapadané prachem mých vzpomínek. Autorka má určitě mnohem lepší knihy. Rozuzlení mě nepřekvapilo, nějak jsem to předpokládala...

Pajina68
29.03.2019 5 z 5

Tak tahle knížka se mi moc líbila. Překvapilo mne, že má horší hodnocení, než-li ostatní knihy od Clarkové. Mne opravdu moc bavila.

Herča76
28.01.2019 3 z 5

Mám ráda lehké detektivky od Clarkové, ale tady mi hodně chybělo do toho "wau".

polly43
02.10.2018 4 z 5

Vždy ráda sáhnu po knížce od M.H.Clarkové,nikdy nezklame.

intelektuálka
08.06.2018 4 z 5

Návrat k detektivce M. H.Clark - úplně jiné čtení než severské detektivky...

Dětská lékařka se setká s případem zázračně vyléčeného malého chlapce
a s působením jeptišky Catherine - ale stále netuší, co ony dvě mají společného...

Je to spíše povídkové čtení se zápletkou - ale proč nevěřit na zázraky ?

Modrásek16
12.03.2018 5 z 5

Opět dobré čtení, ale to vlastně pokaždé. MHC umí!

Len2očka
30.10.2017 5 z 5

Dobře se to četlo,dobře.

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Opět skvělá kniha od této autorky.

klarence
29.08.2016 3 z 5

tato kniha narozdíl od jiných jejích knih mne moc neoslnila. má rozhodně lepší.

Alienn
08.07.2016 3 z 5

Detektivky od této autorky mám ráda, už jsem jich četla spoustu a ještě určitě nemám přečtené všechny. I tato byla podařená, přestože zápletku jsem vytušila poměrně brzy.

Toňula
15.12.2015 4 z 5

Čtivý příběh, zajímavá zápletka a sympatičtí hrdinové. Patří k těm lepším příběhům mé oblíbené autorky.

sabca
12.02.2015 5 z 5

Tak jako všechny knihy M.H. Clarkové i tato byla velice čtivá. Oblíbila jsem si hlavní hrdinku Monicu, která se snažila dopátrat svého původu. Knihu doporučuji

ovpana
12.01.2015 4 z 5

Napínavé čtení,zajímavý příběh

Rendolet
04.01.2015 4 z 5

Můžu doporučit..příběh mě bavil a knížka se i dobře četla..krátké kapitoly a děj rychle plynul :)

Aneleh
08.06.2014 5 z 5

Detektivky od Mary Clarkové se mi líbí všechny, ani tahle není výjimkou. Zajímavá zápletka se zázračným vyléčením malého chlapce mě zaujala a nenudila jsem se ani chvíli. Myslím, že tato spisovatelka je právem nazývána královnou detektivek. Dokáže vtáhnout do děje zvláštním způsobem tak, že postavy vám začnou být blízké, jako kdybyste vše prožívali s nimi. Na konci knihy se vždy nerada loučím s celým příběhem.

Prateri
28.04.2014 4 z 5

Přečetla jsem to rychle a kniha mě i bavila.