Kdo s koho

Zuřivý reportér Nick Fortune, držitel několika novinářských cen, musí přijmout neteř majitele - Lornu Kincaidovou - jako svého asistenta. Lorna nemůže uvěřit, že tohle zarostlé individuum je skutečně její idol Nick Fortune. Je to nezbednost nebo nemravnost, co Lorna zahlédne v Nickových očích?

https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51695/kdo-s-koho-ZJz-51695.jpg 34
Vydáno, Harlequin

Fortune´s Cookie, 1993

Kniha Kdo s koho

pet-kyval
15.11.2010

[030/10] Dokud na tomto světě bude existovat určitá distanc od erotiky a literární pornografie, nikdy žádná brožura z edice Harlequin nezíská Nobelovku. To všichni víme. Může ji získat braková literatura s nezranitelným agentem, ale ne popiska čisté zvířecí přitažlivosti. Možná to je hlavně tím, že si každý z nás udržuje pod kůží určitou část maličkého puritána a to, že se jedná o podřadný druh beletrie nikoho až tak moc nebere. No jo, je to prostě romantika jako prase a to dnes není cool. Ale i když to je žánr ve kterém se moc originality hledat nedá, alespoň si to udržuje určitou laťku, což se například o fantasy – plné "bichíků“ – říci skoro nedá. Takže nevím, jestli za tu jednotvárnost nemám být vlastně ráda. Mám alespoň jistotu, že už nemohu spadnout nikam hlouběji a tak se za vyhledávání tohoto žánru nedá ani stydět.

Konkrétně kniha 'Kdo s koho', která se drží klasického vzorce: odměřený, trochu sprostý parťák + sexy kolegyně + hnusný násilník + velký případ = jeden z mnoha ženských snů o opravdovém muži(?), nemůže zklamat. Drží se to ve své ohrádce a nesnaží se to bořit mantinely. Takže si nejsem jistá, jestli mám být zklamána a nebo nadšena. Každopádně to bylo takové to velké: ,,UF!!!", které se občas hodí na vypnutí mysli a příjemnou dobrou noc.