Kdo miluje nejvíc

Kdo miluje nejvíc https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157137/bmid_kdo-miluje-nejvic-4jM-157137.jpg 4 282 84

Jsou ženy, které zvládnou cokoliv. Až na pár věcí. Těch nejdůležitějších. Clare Eliasová od začátku těhotenství ani na vteřinu nepochybovala, že bude dobrou matkou. Vždycky přece všechno zvládla: je majitelkou prosperující sítě květinových síní, má hezkého (a o deset let mladšího) manžela Marka, který je jí po všech stránkách oporou. Clare se zkrátka vždy vydařilo vše, na co sáhla. Proč by se tudíž měla obávat něčeho tak přirozeného, jako je mateřství. Pak ale dvojčata přijdou na svět a Clare najednou zjišťuje, že nezvládá vůbec nic. Zoufale sedí na posteli a snaží se nevnímat, že má kruhy pod očima, neumyté vlasy a pobryndané tričko. Odjakživa tvrdila, že chůva nikdy nepřekročí práh jejího domu, ale teď ví, že pokud nevyhledá pomoc, zhroutí se. A tak do života Eliasových vstoupí mladá a půvabná Jenna, která péči o děti zvládá s profesionální nonšalancí. Její příchod však nepřinese pouze příjemné změny: Marc se najednou začne chovat odtažitě, pak vážně onemocní jedno z dětí… a následná smršť událostí postaví Clare – a vlastně i Jennu – do situace, v níž by se nechtěla ocitnout žádná žena na světě.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Domino

The Cradle Snatcher , 2011

Synysterka
26.02.2018

Přečteno za jedno odpoledne, nějak jsem měla potřebu číst pořád dál a dál a najednou byl konec, .....škoda, nemusel být tak uspěchaný.
Ale kniha se mi moc líbila.

Lemurka
01.01.2018 2 z 5

Je to čtivě psáno. Bohužel ani jedna postava mi nebyla sympatická. S matkou, která kariéru staví nad vlastní děti, jsem cítit nemohla (tenhle typ matek nikdy nepochopím), a za to, že by nakonec odpustila muži bych jí nejradši dala pár facek. Také opakování situací z jiného pohledu osoby bylo až zbytečné, jak píše "levánoha". Konec odfláknutý.

Živa23
10.12.2017 5 z 5

Napínavá, překvapivá a strhující. Moc se mi líbila. :)

karbulka
25.11.2017 5 z 5

Příjemné čtení s nečekaným vývojem.

sestricka1
14.11.2017 4 z 5

celkem příjemná oddechovka, místy děsná romantika, která té knížce spíš uškodila. Chvílemi jsem četla jedním dechem, chvílemi (těch bylo naštěstí méně) jsem myslela, že to snad ani nedočtu....konec jak z harlekýnky:-))

levánoha
10.10.2017 3 z 5

Pěkný příběh s bohužel velmi laciným a uspěchaným závěrem. Opakování některých situací bylo na jednu stranu fajn (jiný úhel pohledu), ale na druhou stranu jsem již známé řádky přeskakovala. Konec byl vyumělkovaný až hrůza a zbytečně vyhrocený. Velmi mě na konci mrzelo, že se čtenář už nedoví, jak to dopadne s Xanem!

mirunda
23.08.2017 5 z 5

A mě kniha moc bavila. Měla spád, dobře se četla. Pravda, že konec je trochu červená knihovna, ale já do poslední chvíle myslela, že to skončí jinak. Knihy od Tess mě teda začínají bavit

Shoperkaa
12.08.2017 5 z 5

Kniha přečtená jedním dechem. Konec byl trošku zklamáním, ale i tak pohodové čtení.

Anet25
19.07.2017 4 z 5

Velmi čtivá knížka. Překvapením bylo, že se to ubíralo úplně jiným směrem, než jsem očekávala, ale konec mě zklamal. Happy End jak z laciných, ženských filmů, co občas vysílá primalove. Jsem realista.

motolka
19.06.2017 5 z 5

Příjemná, oddychová knížka s mírným napětí. Drobet ke konci červená knihovna, ale u Tess S. mi to nevadí. Knížku jsem si užila. Tess S. umí :o)

Irsaf
04.06.2017 5 z 5

Moc se mi nelíbilo opakování pohledem určité osoby...
Ale jinak prima čtení :)

Toňula
23.05.2017 4 z 5

Opět příběh vyprávěný pohledem několika postav, opět zajímavá a čtivá zápletka, ke konci možná trochu sladkobolný, ale určitě stojí za přečtení,hlavně kvůli stylu vyprávění, který je pro Tess Stimson tak typický..

kiraa
23.04.2017 2 z 5

Asi přestávám být cílovou skupinou románů pro ženy. Občas se na ně vrhnu, kdy už mám pocit, že mé neurotransmitery přenáší těch vzruchů moc, ale po této knize jsem jaksi nenašla ten náležitý druh klidu. Ani jedna osoba mi nebyla sympatická, a to by zřejmě alespoň ta kladná být měla. A když budu úplně otevřená, tak mi vlastně ta květinářka neuvěřitelně lezla na nervy. Trochu začínám pupínkovatět z dnešních moderních matek, tzn. super vizáž, geniální dítě, chůva s diplomem z Oxfordu (přinejmenším) a vše zvládající s brilantní nonšalancí, bio strava, bio oblečky, bio hovínko, možná i bio manžel (a ten to samozřejmě sem tam nedává) a tady, aby toho bio nebylo málo, tak navrch k tomu všemu i bio sex. Protože jak jinak tuto činnost nazvat, že ... "z cecíků jí kape mléko, tak se přisaju a lačně hltám... " :)
Takže prostě za všechny matky z Gucciho gangu dvojka za čtivost a to mhouřím obě oči, protože ten konec byl stvořen snad ve stavu delirium tremens a nebo se autorce chtělo děsně na záchod a musela tu slátaninu chtě nechtě nějak v rychlosti uzavřít. :)

marcyk
12.04.2017 4 z 5

Jako na oddych asi dobré, ale... každý vnímáme tutéž situaci jinak, což je v knížkce krásně popsáno. Tuto kreativitu u autorky na této knize oceňuji. Každopádně já vám nevím, nějak mě závěr knížky, nebo celkově poslední třetina knihy, neuspokojil, zklamal, až bych řekla, že to autorka odflákala...takový je můj pocit. Ale jak říkám, na nějakou odreagovačku dostačující a milé čtení.

katka9574
11.04.2017 5 z 5

Za mě asi zatím nejlepší kniha od Tess :-) Krásné, milé čtení, doporučuju!

knihovnička007
03.04.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila :) Líbilo se mi, jak jednu situaci vidí každý po svém...

tess.de.veles
16.02.2017 4 z 5

Ja Tessiny knihy miluji :)

Kacula8
31.01.2017 5 z 5

S hlavní hrdinkou se mi vrátily pocity z mojí mateřské... moc pěkné čtení, doporučuji.

popeluška
07.01.2017 5 z 5

Knihu jsme právě dočetla a mám z ní dobrý pocit. Moc se mi líbila a určitě stojí za přečtení. Moje první kniha od autorky a určitě se podívám i po další knize :-)

hanča34
24.08.2016 5 z 5

Byla jsem spokojena, přečetla jsem to téměř jedním dechem. Líbí se mi hlavně styl, jak se střídají postavy a tutéž situaci vidíš i z druhé strany. Přerod "špatné matky" v normální matku je ze života. To jen příručky pro nastávající maminky se jim snaží namluvit jak budou po narození dítěte jen šťastné.

Tess Stimson
anglická
2013  80%Kdo miluje nejvíc
2013  83%Co je tvoje, je i moje
2014  76%Hra na lež
2012  81%Manželka, která utekla
2014  73%Otevřené manželství

Kniha Kdo miluje nejvíc je v