Kdo je pachatel?

Kdo je pachatel? https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50809/kdo-je-pachatel-50809.jpg 4 10 4

Záhadné příběhy s otevřeným koncem čtenářům umožňují prověřit si logické myšlení, postřeh, kombinační schopnosti, představivost a další znalosti při pátrání policejního detektiva seržanta Wilsona a soukromého detektiva Shermana Holmese, pra-pra-pravnuka Sherlocka Holmese. Vysvětlení je uvedeno na konci knihy. Obtížnost předkládaných případů, které jsou zasazené do současnosti, se postupne zvyšuje. Kniha je určena čtenářůům od 13 let, především však dospělým, kteří rádi luští nejrůznější záhady. Příběhy lze využíti i ve skupině dětí nebo mládeže.... celý text

Pro děti a mládež

Vydáno: , Portál

Whodunit crime mysteries

hrdlickova_61
hrdlickova_61
05.04.2019 5 z 5

Všechny knížky tohohle typu se mi výborně osvědčily při "trénování" malých čtenářů v mojí knihovně. Děti mají radost, když některý příběh vyluští, to je přiměje přečíst si ten další a pak ještě dál, až jsou najednou na konci. Je-li připojen symbol náročnosti, mohou ti malí začínat snazšími, zatímco těžkými se pobaví rodiče : o)

Zazounek
Zazounek
11.11.2016

Dobrý den, neměl by někdo tuto knihu na prodej? koupim děkuji

Snovač
Snovač
20.09.2014 4 z 5

Výborné detektivní příběhy s otevřeným koncem k vlastnímu vyřešení - potrápí i dospělé. :)

Terezk-a
Terezk-a
11.06.2013 4 z 5

Někdy jsou případy opravdu těžké, ale dají se uhodnout. Případů je v knize hodně a nejsou ani moc dlouhé takže pohoda :)
Rychle se čte, kniha má i obrázky :)

detektivní a krimi romány záhady logika zločiny pro děti od 13 let

Autorovy knížky

Hy Conrad
americká
2006  84%Kdo je pachatel?

Kniha Kdo je pachatel? je v