Kdo je na řadě?

Anděl smrti s injekcí digoxinu se objevoval za úsvitu. Pokaždé věřil, že svou práci odvedl dobře a že si nikdo ničeho nevšimne. Obezřetná zdravotní sestra Timmie přesto postřehne, že v nemocnici se něco děje. S pomocí reportéra Daniela se snaží zjistit, kdo stojí za všemi tragédiemi, ale silného protivníka oba podcenili...

https://www.databazeknih.cz/images_books/49_/49558/kdo-je-na-rade-49558.jpg 3.321
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Alpress

Kniha Kdo je na řadě?

amanda99
01.12.2018

bohužel nedočteno a to mám takové knížky ráda,nedalo se začíst,zdlouhavé nic

bookworm007
14.08.2016

Ačkoliv mám knížky z lékařského prostředí moc ráda, do této jsem se nemohla začíst. Jedinou motivací pro mě byla touha zjistit, kdo je vrah. A vlastně i ten konec byl takový zvláštní. Souhlasím s předchozím názorem, že se ve většině knihy nic moc neděje. Toto bylo mé první setkání s autorkou a asi i poslední.

MajkaCZ
12.02.2016

Ani já jsem knihu nedočetla, některé věty nedávaly vůbec žádný smysl, někdy jsem nevěděla, o kom je vůbec řeč. Jedna z nejhorších knih za poslední dobu. Zajímalo by mě, jaká je její kniha Bad Medicine, navržená na cenu A. Awarda. Marie

dominikB951
01.02.2016

Většinu knihy se tam nic moc neděje - ale naproti tomu je tam dobrý konec s nečekaným rozuzlením.

Melivie
05.10.2015

Tentokrát se mi zdálo, že kniha je nenastartovatelná :-) .Pořád jsem čekala až se něco začne dít, až jsem to vzdala.A to se mi nestává. Škoda, mám její detektivky ráda

ovpana
27.12.2014

Dobré čtení z lékařského prostředí,napínavé až do konce.

dominika83
08.11.2013

Špatně se četlo, nepoutavé, takže jsem jí ani nedočetla, a to se mi vůbec nestává.............

lenka2011
03.04.2012

Příběh ze zdravotnického prostředí s detektivní zápletkou.který skončí nečekaným rozuzlením. Alespoň já jsem jsem takový konec nepředpokládala.