Kdo chce zabít Jane Eyrovou?

Když Annie Brenton-Clarkeová přijme pozvání, aby přednášela na univerzitě v Severním Walesu, zapřísáhne se, že se tentokrát do žádného detektivního pátrání nezaplete. Poklidnou hladinu malebného univerzitního městečka však záhy značně rozčeří vražda spojená s amatérským představením zdramatizované klasiky Jane Eyrová. Nemá být první, a tak se Annie opět ocitne proti své vůli uprostřed pátrání po vrahovi. Otázkou však zůstává, proč - a hlavně zda vůbec - někdo chtěl zavraždit právě představitelku této postavy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/162718/kdo-chce-zabit-jane-eyrovou-162718.jpg 2.915

Lonngemoorské vraždy, spol. s r. o. (3.)

Detektivky, Literatura česká
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Kdo chce zabít Jane Eyrovou?

Staráknížka
30.07.2018

Asi jsem čekala příliš, ale číst se to dalo. Nic moc.

dagmar5477
27.07.2017

Oddychová detektivka, kde není drogová mafie ani politické pozadí, což velmi oceňuji.

ssyyllvvaa
14.03.2017

Ani pořádná zápletka ani zábavná forma ani nic jiného, zač bych tuto knihu mohla pochválit. Od poloviny jsem ji jen prolistovala.

Prateri
06.01.2016

Původní česká detektivka - ještě štěstí, že neměla víc stránek, tak jsem ji aspoň dočetla. Annie asi měla být taková Jassica Fletcher po česku, kam vkročí tam zločin, ale žádný trhák to není.

pobijecmuch
21.09.2014odpad!

Stejný průser jako její Konec záletné lady. Od tohoto vážení čtenáři ruky pryč.

Marika Vanova
11.10.2013

Na tuto knihu jsem se docela těšila, líbila se mi i podle obálky, ale jsem trochu zklamaná. Je to tak trochu přitažené za vlasy, policie jen tak nechá univerzitní profesorku pátrat po vrahovi, ale v Anglii je to asi možné. Spád pro mě kniha měla až na posledních 50ti stranách, jinak to byl koloběh pití kávy, "nešťastných náhod" a vysedávání v kavárně či divadle. Nemohu dát víc jak 3 hvězdičky. Historické romány se mi od této autorky líbí víc.