Kde zní zpěv krkavců ekniha

Pohár trpělivosti Elfrydina bohatého otce přetekl. Po mnoha marných snahách vychovat z ní slušnou mladou dámu ji poslal do zapadlého výchovného ústavu pro nepřizpůsobivé dívky na Krkavčím vrchu. Však oni si tam s ní už poradí!

Elfryd cítí, že po své zemřelé matce, jíž nikdo neřekl jinak než čarodějnice, zdědila schopnosti, které jen tak někdo nemá. Budou však stačit na to, aby překonala nástrahy přísného ústavního řádu? A co když se ukáže, že není jediná, kdo dokáže čarovat?

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/420458/kde-zni-zpev-krkavcu-T1N-420458.jpg 54
Literatura česká, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno (ekniha) · Fragment (ČR)
1. vydání originálu:2019
Formáty eknihy:EPUB, MOBI
Počet stran:224
Jazyk vydání:český
ISBN:978-80-253-4442-2

Kniha Kde zní zpěv krkavců

Naluš2115

Úžasná knížka plná nádherných, podmanivých myšlenek, mezi kterými září jedna - člověk se nikdy nesmí vzdát svých snů a touhy, nehledě na to, kolikrát mu byly jeho představy vymlouvány, nebo kolik lidí je odsuzuje. V tomhle se prostě musí najít každý, kdo si alespoň jednou v životě řekl, že sem prostě nepatří. Do tohohle světa, doby společnosti.
Příběh neskutečně předčil všechna moje očekavání a já na tomhle místě nemůžu víc, než vám ho všemi deseti doporučit.

"Když člověk hledá v životě něco důležitého, nesmí to vzdát, dokud to nezíská nebo si neuvědomí, že už to dávno má."

Morgaine07

Úplně jsem se zamilovala!!!! Ta atmosféra, ten děj. Trochu mi to připomíná Harryho Pottera, nebo čarodějnice školou povinné. Nemůžu uvěřit, ze tuto knihu napsala autorka od nás, protože je to stokrát lepší než jiné knihy. Děj je napínavý, kniha je čtivá a pro tyhle deštivé podzimní večery je to ideální ;)

kolacky

Dobrý nápad, hnusné prostředí "ústavu" a skvěle podaná parta děvčat. Moc pěkné počtení!

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Kniha Kde zní zpěv krkavců je v

Právě čtených1x
dalších seznamech2x