Kde spí lufťáci

Kde spí lufťáci

Protože luftu, přesněji čerstvého vzduchu, je ve městě proklatě málo, zavede vás oblíbená česká spisovatelka na hory, k rybníku, k moři… A spát se bude všemožně – pod širákem, ve stanu, horské boudě, na chatě či chalupě, ale i pohodlně v hotelu a penziónu. A protože jsou chvíle, kdy člověk unikne z každodenního shonu, tak vzácné, pojí se k nim i spousta milých a úsměvných vzpomínek. Vzpomínek na blízké, rodinu, přátele a kolegy, kteří zrovna byli lufťáky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/383452/kde-spi-luftaci-U32-383452.jpeg 3.77
Humor, Literatura česká
Vydáno:, Motto

hapac

Tak z téhle knížky jsem smutná. Ivanku Devátou mám moc ráda a její knížky si beru do čekáren k lékaři nebo když mi není zrovna do zpěvu, ale tato její zatím poslední knížka se mi opravdu dobře nečetla.

alnahu

Milá pohodová kniha opět psána s humorem paní Ivanky, tak jak jsme zvyklí. Kniha vzpomínek na své blízké rodinu i přátele , kteří zrovna byli lufťáky. Kniha mi zpestřila jedno odpoledne , při čekání na rodinu. " Čerstvý vzduch a humor jsou lékem na všechno" - a to je svatá pravda.

Aknel26

Nerada přiznávám, že se mi knížka nelíbila. Veselých, nebo alespoň úsměvných historek bylo poskrovnu a navíc mi připadalo, že jednotící téma, jímž je ono stanování, chataření či chalupaření, slouží spíš jako záminka k pospojování velice nesourodých historek a vzpomínek. Častá jsou povzdechnutí na téma odchod na věčnost a našla jsem i nesprávný tvar přechodníku (sic!). Milá paní Devátá, přeji vám hodně zdraví a optimismu, abyste nás mohla potěšit nějakou veselejší knížkou!

Jane333

Skvělá pohodová knížka. Paní Devátá opět nezklamala.