Kde končí řeka

Kde končí řeka https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2448/bmid_kde-konci-reka-0kF-2448.jpg 4 248 37

Dcera zlatého hollywoodského páru Olivia zažila jako dítě děsivou noc, kdy ji přízrak s tváří otce připravil o matku. Na přání příbuzných pak vyrůstala ukrytá před zraky veřejnosti, uprostřed přírody na severozápadním pobřeží Pacifiku. Po letech se za pomoci mladého spisovatele pokouší osudnou noc zrekonstruovat, ale přízrak jí je opět v patách...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

River´s End , 1999

medvídě
22.06.2015 5 z 5

Příběh plný napětí, slibů a velkého překvapení.

vikimi
13.03.2015 4 z 5

Noaha jsem si strašně moc oblíbila. Livvy se chovala chvílemi divně - podle mě to občas bylo nereálné.
No a vraha jsem si - k mému překvapení - tipla dobře. To byl tedy bastard!
Kniha jinak Ok, ale asi bych se k ní nevrátila. Nebyla špatná, ale nic extra na ní také nebylo, takový průměr, řekla bych. Jinak moje 1. od N.Roberts

kolacky
23.02.2015 5 z 5

Moc dobře se mi četla, přestože jsem od začátku tušila, kdo je vrah. Vůbec mi to nevadilo.

ovpana
20.12.2014

Krásná kniha,hodně čtivá je tam napětí i romantika.

dubakm
04.09.2014 4 z 5

Čtivá kniha střídajíci romantické části s napětím a gradujíci v překvapivý závěr. Budu se muset poohlídnout po další tvorbě p. Roberts.

mazzone
11.06.2014 2 z 5

z tejto knihy mam trochu zmiešané pocity. každopádne od Robertsovej radšej čítam série, knihy na pokračovanie a hlavne romantické. toto má veľa prvkov z detektívky, takže u mna nezabodovala

lucmat
17.03.2014 5 z 5

Fakt super knížka, trocha romantiky i trocha napětí. A rozhodně překvapivý závěr, to jsem opravdu nečekala... Takže nejvyšší hodnocení, doporučuji.

koki.veru
04.02.2014 5 z 5

Úžasná knížka s napínavým dějem a překvapivým koncem. Jednoznačně pět hvězdiček, protože tahle knížka je plná lásky, štěstí, nenávisti, pomsty, napětí atd... A konec knihy mě opravdu překvapil.

Selvaga
11.03.2013 4 z 5

Pěkně vykreslené charaktery postav. Kniha je dobrá, napínavá, docela mě dostalo, že vrahem byl zrovna ....

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Pěkný román na pohodové čtení.

rose
24.12.2012 5 z 5

Nedávno jsem přečetla Nebezpečné útočiště od stejné autorky a zjistila jsem, že tyhle dvě knížky mají hodně společných motivů. Rozdílná je jen detektivní zápletka. Ale i když mi u jiných knížek vadí, že se motivy opakují, u těchto mi to nevadilo, protože se to krásně čte. Je tam láska, krásná příroda, napětí, zajímavé postavy. Líbila se mi postava Celie, té věčné eko-bojovnice, ta mi byla sympatická. Rozuzlení jsem malinko začala tušit už pár stránek před koncem, ale i tak jsou ty závěrečné scény hodně napínavé. Krásné relaxační čtení.

modranka
10.10.2012 5 z 5

Veľmi pekne napísané, napínavé do poslednej chvíle. Už som si zvykla, že Robertsovej príbehy majú nečakaný záver, ale toto ma dostalo, i keď niekde v polovici knihy som uvažovala, čo ak je skutočným vrahom tento? Samozrejme, že vám neprezradím kto, nemuseli by ste to už ani čítať.

princesse
20.07.2012 5 z 5

Naprosto parádní knížka. Opět další z Nořiných, která stojí za to. Skvěle napsaná, čtivá, o čemž ostatně svědčí i fakt, že jsem ji včera začala číst a dnes je dočtená.

Val
17.07.2012 5 z 5

Rozhodně jedna z jejich nejlepších knih ( a to jsem jich už přečetla docela dost ).... Po napínavém a děsivém úvodu vás autorka ukolébá tím, že se děj točí kolem vztahu Olivie a Noaha a vy úplně zapomenete, že tam je vlastně pořád někde pěkně sadistický vrah.... Až ke konci jsme začala přemýšlet a váhat, jestli je vrah opravdu vrahem.... a ten konec byl naprosto nečekaný.... SUPER !!!

fionKa
18.05.2012 5 z 5

Nora Roberts umí opravdu vtáhnout čtenáře do děje. Na začátku knihy je popsané tak velké utrpení malého děvčátka a celé rodiny, až jsem i slzy uronila. Četla se jedním dechem. Napsala bych, že je to jedna z těch lepších knih, ale lhala bych, jelikož její knihy jsou prostě úžasné a to úplně všechny, které jsem dosud četla.

Mikiem
09.02.2012 5 z 5

Pěkné její 2 kniha co jsem četla:o)

malen
29.08.2011 4 z 5