Kde je tučňák Pip?

Kde je tučňák Pip? https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96341/bmid_kde-je-tucnak-pip-11q-96341.jpg 4 12 5

Náš tučňák Pip potřebuje najít cestu domů. Zapojíš se do hledání a pomůžeš mu? Pozor, ať se ti neztratí ve městě mezi auty či v obchodním domě. Vidíš ho mezi fotbalisty? Možná, že se právě opaluje na pláži. Když najdeš Pipovi místo na lodi, odveze do domů. Kde je ale Pipův opravdový domov?

Pro děti a mládež , Pro nejmenší

Vydáno: , Thovt

Wo ist Pinguin Pips? , 2005

Osice
15.02.2022 5 z 5

Na knížku jsem narazila náhodou, když jsem vybírala zvířecí knížky na jednu aktivitu pro MŠ. Doma jsem pak o ní vyprávěla dětem a ony o tučňáka Pipa projevily zájem:-) Pip je daleko od domova a potřebuje pomoct. Stačí ho objevit na obrázku a může pokračovat ve své cestě. Pip svou cestu s pomocí Barunky a hlavně Arnošta absolvoval už asi 20x možná víckrát:-) Závěr je vtipně originální. Nechci prozrazovat pointu, jenom řeknu, že my jsme se na to stejně snažili přijít. Já, Barunka i manžel jsme si zkusili určit a odůvodnit náš výběr.

Pip je takový zvířecí Valdík:-D

Sárče
05.02.2017 4 z 5

Já sem ji četla v 1. třídě, aby mi mamka koupila kartičku do knihovny. Je to první kniha, kterou jsem četla.

bibi.r
04.03.2014 4 z 5

Na konci knihy je opravdu vtipná pointa :).

Jelitovna
14.02.2013

Poprvé se na konci knihy zasmějete. Podruhé dítě ještě hledá, kde že ten tučňák je. Potřetí už hledáte jen vy, co všechno se na obrázcích skrývá a jestli poslední stránka není nějaký chyták. :-) Počtvrté už knihu neotevřete. Kdo si ji koupí?

honajz2
15.06.2012 3 z 5

Tučnák Pip se chce dostat domů.Cestou se stráci všude možně.

zvířátka tučňáci

Autorovy knížky

Svjetlan Junakovič
chorvatská, 1961
2005  88%Kde je tučňák Pip?

Kniha Kde je tučňák Pip? je v