Každý kopec se zvedá...VÝŠ

Každý kopec se zvedá...VÝŠ https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142699/kazdy-kopec-se-zveda-vys-142699.jpg 4 6 2

Milovníci náročných stoupání a fantastických sjezdů se mají nač těšit. Třetí kniha Milana Silného tentokrát přibližuje zahraniční kopce (ale i několik tuzemských) ze sedla kola. Vtipné vyprávění nepostrádající nadsázku, dramatické situace, při nichž adrenalin stříká na všechny strany, hlášky a špičkování kamarádů, to vše už je u autora standardem. Vnější i vnitřní podoba knihy koresponduje s doposud vydanými díly „Každý kopec má své…NEJ“ a „Každý kopec stojí za …TO“. Vlastnit všechny tři knížky znamená mít pěkný komplet obsahující popisy celkem 130 kopců, na které se dá na kole vyjet.... celý text

Mufa
17.06.2019 5 z 5

Autora bych chtěla někdy zažít v praxi ;-)
Přivedl mě po několika letech zase k cyklistice. Už se těším na další knihy, nejlépe napsané cykloknihy, má svůj styl i humor. A přečetla jsem jich opravdu hodně.

Tomas@S
21.02.2018 4 z 5

Nedavno jsem cetl autoruv cyklocestopis o extremnich zavodech v Cechach. Ten se mi opravdu velmi libil a s ocekavanim dobreho pocteni jsem sahnul po teto knizce. Ocenuji autoruv styl psani, jeho nadhled, humor, nadseni pro cyklistiku a sportovni vykony. Nicmene zde popsane vylety nejsou az takove dobrodruzstvi jako zminovane extremy. Proto jsem i ubral jednu hvezdicku. Jinak ale rad sahnu i po dalsich dilech autorovy tridilne kopcovite serie. Jmeno knihy je trochu zavadejici, ve vetsine pripadu se totiz nejedna o specialni expedice za kopci, ale spise o serii starsich expedic a vyletu, z nichz nektere se kopcum dokonce i vyhybaji, ale to vlastne nevadi. Co zvlast ocenuji je, ze cim starsi je vylet tim vyvola i vice vzpominek na vlastni cyklisticke zacatky a obecne na cyklisticky pravek v Cechach, kdy aut na silnicich a cyklistickeho vybaveni bylo jeste malo :-)

cyklistika Evropa cestopisy cyklotoulky, cykloturistika

Milan Silný
česká, 1970
2009  81%Každý kopec má své... NEJ
2014  84%Cyklistické maso v České kotlině
2010  80%Každý kopec stojí za...TO
2012  87%Každý kopec se zvedá...VÝŠ
2017  100%Každý kopec bere...DECH

Kniha Každý kopec se zvedá...VÝŠ je v