Každé řešení má svůj problém

Každé řešení má svůj problém https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20707/bmid_kazde-reseni-ma-svuj-problem-Zj4-20707.png 4 251 70

Gerri plánuje spáchat sebevraždu, ale předtím ještě napíše dopisy na rozloučenou spoustě příbuzných a známých – a nezachází v nich s pravdou právě v rukavičkách. Shodou okolností jí ale sebevražedný plán nevyjde – a Gerriin život se ze dne na den stane opravdu napínavým dobrodružstvím. Neboť není snadné vypořádat se se svými blízkými, když vědí, co si o nich skutečně myslíte!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Für jede Lösung ein Problem , 2007

Eleanorre
26.10.2013 4 z 5

Od knihy som toho veľa nečakala, ale napokon ma veľmi milo prekvapila. Stránky sa obracajú takmer samé, v niektorých chvíľach sa človek nemôže nesmiať a v iných zase nezamyslieť. Jednoduchý príbeh, ktorý mi učaroval a určite sa k nemu raz zase vrátim.

HDosoudilová
23.09.2013 4 z 5

Velmi výstižný název knihy s humorným příběhem:-) Knihy této autorky mám moc ráda, pěkně se čtou a mají děj :-)

evasamankova
24.06.2013 4 z 5

Výborný sebevražedný humorný příběh. Při jeho čtení jsem se pobavila, zasmála a na sebevraždu rozhodně nemyslela-)

pecka02
07.06.2013 5 z 5

Nikdy by mě nenapadlo, že kniha o sebevraždě může být vtipná :) Autorčin styl humoru mi opravdu sedl a nálada v posledních upršených dnech se příjemně zlepšila. Můžu jen doporučit.

danuska
22.06.2012 2 z 5

cakala som viac zabavneho citania.

kusma
08.12.2011 5 z 5

Tato kniha zaujme už jenom názvem, který svým "optimismem" celý září. A v tomto duchu je veden celý děj. Musím říci, že zejména začátek knihy mě neskutečně bavil (až jsem se občas v metru i uchechtla). Je to taková vyspělejší Bridget Jonesová, je krásně ironická, pohled Gerri na svět je prostě úžasný a člověk se s ní občas i ztotožní.
Je to vtipný, čtivý román, který doporučuji zejména ženám kolem třiceti, jejichž okolí se hromadně žení, vdává a těhotní - ty se do Gerri určitě krásně vcítí. Ale myslím, že i ostatní to výborně pobaví.

samsara
13.11.2011 4 z 5

Knížka mě příjemně překvapila, bavila jsem se u ní.

jasmína
15.07.2011 5 z 5

Kniha je výbornou relaxací.

akina
05.06.2011 4 z 5

Dokonalá kniha pro nudný večer, případně pro depresi či obtížně řešitelnou životní situaci. Dávám přednost Mafii matek, ale tato kniha má v mé knihovně také prestižní místo a těším se na další knihy této autorky.

Lisa Black
30.11.-0001 5 z 5

Jedna úžasná kniha! Príjemné čítanie...a perfektný humor! Plánujem si ju určite znova prečítať! Bola som z nej úprimne nadšená a môžem ju len odporúčať. :)