Každá jsme jiná 1

Každá jsme jiná 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48502/kazda-jsme-jina-1-hdU-48502.jpg 3 49 4

Každá jsme jiná série

Začínající módní návrhářka Maju, kterou právě opustil přítel, hledá nové bydlení. Těsně po nastěhování do nového domu ji vyděsí neznámá dívka, když proráží díru do zdi jejího pokoje. Neznámou je Juka, která se věnuje bojovému sportu MMA a jednou s sebou Maju vezme na zápas. Maju je zápasem, který Juka vyhrává, uchvácena a společné bydlení s Jukou se jí najednou začíná líbit...... celý text

Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Zoner Press

Kanojoiro no Kanojo - volume 1 , 2007

dark.ma93
15.06.2014 5 z 5

Moc se mi líbí, je to o přátelství a o neobvyklém životním stylu. Doporučuji :)

Knihomolka Rů
04.02.2014 4 z 5

Tato manga se mi moc líbila, sice by možná bylo co zlepšit, ale třeba se to najde v dalších dílech :) Kresba se mi líbila i když se mi zdálo trošku zvláštní jak měli namalovaný horní ret :D Jinak jsem s touto mangou spokojená.

Yuna97
09.07.2012 2 z 5

Vcelku pěkná manga, někoho může zaujmout, ale já mám radši jiný žánr -.^

ichinose
30.11.-0001 2 z 5

Je sice hloupost hodnotit či odsuzovat mangu před přečtením celé série, ale tohle mě prostě neoslovilo. Charaktery postav se mi zdají ploché jako žehlící prkno a kresba je poněkud nedotažená (i přesto ale dobrá). Ráda dočtu sérii třeba online v angličtině, abych mohla soudit a případně odsoudit právem, ale kupovat si jí nehodlám. Jedním slovem: vlažné. I tak ovšem oceňuji (a to hodně!) snahu nakladatelství ZonerPress vydávat mangy. Blýská se na lepší časy. :)

manga

Aoi (p)