Kouzlo nevinnosti

Kouzlo nevinnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64619/bmid_kouzlo-nevinnosti-wCo-64619.jpg 4 45 8

Kazanov série

Samanta, dcera zchudlého hraběte, navštíví svůj první bál, aby vstoupila do vznešené londýnské společnosti. Ten večer se jí stane osudným a zcela změní plány do budoucna. Učaruje jí totiž úsměv jednoho z hostů - prince Rudolfa. Dívka je skromná, přesto ji okamžik, kdy je představena skutečnému princi, rozruší a rozvíří její fantazii.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

To Charm A Prince , 2003

mariva
25.10.2020 3 z 5

Trochu slabší kniha, odpočinková četba, ale nic mimořádného. Oba hrdinové byli chvílemi sympatičtější, pak zase moc ne, i když pochopitelnější bylo princovo chování. Sice se občas vyjadřoval hruběji, ale dalo se to pochopit spíš, než naivita a reakce Samanty.

Luccy78
21.02.2017 4 z 5

Příjemné romantické čtení, i když musím souhlasit i s komentáři ostatních. Neurvalost a hrubost hlavního hrdiny v druhé půlce knihy mě samotnou překvapila, nevyzrálost a sebelítost hlavní hrdinky byla možná až moc častá a kolikrát zbytečná. Ale přesto nezavrhuji a ráda si knihu opět někdy přečtu.

havrmoni
21.01.2017 2 z 5

Hrdinka je nevyzrálá,neskutečně naivní a náladová,věčně ubrečená víc dívka než žena. Navíc neustále poukazovala na to,že kulhá,nesnášela když jí někdo litoval,ale mluvila o tom vlastně jenom ona. On se možná choval neurvale,ale neubližoval jí,to ona ho 2x uhodila. Omlouvám se za prozrazení,ale lezla mi na nervy.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Sice jsem ze začátku prince moc nemusela, vadilo mi hodně jeho chování, ale když se člověk pokusí vcítit do jeho duše, ví, že není tak špatný člověk, jak se na první pohled zdá. Nakonec ta lepší stránka jeho duše zvítězí.

ariel platto
21.07.2015 3 z 5

Dala jsem tři hvězdičky pouze první polovině, která se mi moc líbila. Ovšem když se hlavní představitelé vrátili do Londýna...musím souhlasit s předchozím komentářem.

Kamiliana
19.10.2013 2 z 5

Kulhající Samantha a ruský princ Rudolf... vadí mi hrubost z jeho strany. Pokud muž ženě nadává a ubližuje jí, nijak mě to nevzrušuje, naopak. Pro mě je to kniha o domácím násilí ;-)

kika 13
17.12.2012 3 z 5

Erotika na tu dobu pěkné čtení.

maryzka
20.05.2012 1 z 5

Tato kniha je lepší než Pohanská princezna, je to kniha čtivá,hlavní hrdinka je dívka z 18 století takže je i trocha snahy o emancipaci. Jednu chybu to má- prý udajně je to druhý díl tak nevim kdy vyjde první.

tělesné postižení historické romance zranění

Patricia Grasso
americká, 1950