Postmortem

Postmortem https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319175/bmid_postmortem-xOo-319175.jpg 4 206 44

Kay Scarpettová série

Objevte a vychutnejte si první napínavý příběh soudní patoložky Kay Sacrpettové od pozdější celosvětové bestselleristky Patricie Cornwellové, která už více než čtvrt století kraluje žánru forenzního thrilleru. Virginskou metropoli Richmondu paralyzuje strach – třikrát za sebou, vždy v noci z pátku na sobotu, někdo uškrtil tři ženy, a to v jejich vlastních postelích. Zdá se, že oběti nic nespojuje, vodítka k dopadení sexuálního vraha by snad mohly přinést pitvy. Ještě než se do nich Kay Scarpettová, místní hlavní soudní lékařka, pustí, přichází špatná zpráva: našla se další zavražděná. Času je málo, a klidu na práci ještě méně – Kay má podezření, že ji někdo sabotuje, a to i za cenu zmaření vyšetřování. Pokud bude váhat, mohla by se navíc stát další obětí…... celý text

Andrea K.
06.07.2014 4 z 5

Naprosto mi vyhovuje styl psaní Patricie Cornwelové. Série knih o Kay Scarpettové je moje nejoblíbenější. Toto je první kniha z této série a přečetla jsem ji za tři dny.

mechulka
11.01.2014 5 z 5

Čtivá kniha , nezklamala.

Sharah
17.02.2013 5 z 5

Dobře napsaná kniha, čtivá. Detektivky ráda čtu a tato mě nezklamala.Doporučuji :-)))

Nikol18
14.12.2012 5 z 5

Shodou okolností se mi do ruky dostal prvně patnáctý díl o Kay a nějak jsem se do toho nemohla začíst, proto jsem se rozhodla, že zkusím první díl. Měla jsem z toho strach, zatím jsem moc kriminálek nečetla a ty co ano, nebyly tak podrobné jako tohle, ale vrhla jsem se do toho, protože mám v malíku většinu seriálových kriminálek od Las Vegas, přes Miami k New Yorku a dalším a bylo s podivem, že jsem se do knihy naprosto zakousla. Kdyby byla možnost, přečetla bych ji za den, ale nezadařilo, tak jsem ji četla postupně a nepřestávala mě udivovat, jak to má autorka dokonale popsané a člověk s ní přemýšlí, kdo je vrah. Opravdu se nedivím, že získala tolik ocenění, tohle byl opravdu skvělý počin. Chytlavý a dobře popsaný, že i laik rozuměl. Ode mě dostává plný počet.