Kavky / Psychoanalytik / Padlý anděl / Město kostí

Kavky / Psychoanalytik / Padlý anděl / Město kostí https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146877/nejlepsi-svetove-cte.jpg 4 29 5

Edice přináší v dalším svazku výběr čtyř thrillerů s kriminálními zápletkami od populárních amerických autorů. Svazek obsahuje tyto tituly: 1) Ken Follett: Kavky - Druhá světová válka se chýlí ke konci, vylodění v Normandii může přijít každým dnem, ale pro jeho úspěšnost je ještě zapotřebí připravit na pevnině co nejlepší zázemí. Jedním z hlavních cílů je zničení telefonní ústředny v okupované Remeši. Britská agentka Flick Clairetová a její ženský oddíl Kavky se snaží proniknout do gestapem střežené budovy a splnit úkol... 2) John Katzenbach: Psychoanalytik - V den svých třiapadesátých narozenin dostává psychoanalytik dr. Richard Starks výhružný dopis. Pokud do dvou týdnů neodhalí totožnost jeho pisatele, nezbývá mu než spáchat sebevraždu, jinak ohrozí zdraví a život svých blízkých. Horečné pátrání vede Starkse do minulosti a mění od základů jeho pohled na svět. 3) Don J. Snyder: Padlý anděl - Úspěšný agent hollywoodských hvězd Terry McQuinn se v mládí zařekl, že rodné Maine, kde jeho otec pracoval jako správce luxusní chatové kolonie, nechal navždy daleko za sebou. Záhy po otcově smrti ale začíná zjišťovat, že ho k místu nepoutají jen dětské vzpomínky a že není jediný, kdo si vinou vlastní tvrdohlavosti šlape po štěstí. 4) Michael Connelly: Město kostí - Na Hollywood Hills jsou náhodou objeveny kosti dvanáctiletého chlapce, jehož mrtvolu sem před řadou let ukryl jeho vrah. Zkušený detektiv Harry Bosch se musí v průběhu vyšetřování vypořádat s nevítaným zájmem médií a nečekaným obratem v osobním životě, ale nakonec se spletitou sítí stop a důkazů dobírá šokující pravdy.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: , Reader's Digest Výběr (ČR)

Jackdaws/The Analyst/Fallen Angel/The City of Bones , 2002

vpadysak
05.06.2023 4 z 5

Slušný príbeh z obdobia druhej svetovej vojny vystriedajú moderné psychohrádky. Kniha pokračuje rodinno-romantickým príbehom a končí detektívkou z časov, keď sa vyšetrovalo pekne po starom a internet bol ešte iba budúcnosť.
Štyri úplne odlišné príbehy, ale aj tak som ich prečítal všetky za sebou, bavilo ma to a kniha funguje pekne.

Luigi1
18.02.2023 5 z 5

Tak jsem si opravdu početl doporučuji

lusila
19.02.2021 4 z 5

Každý román som prečítala so záujmom, najviac sa mi páčil Psychoanalytik.

danka13
10.07.2020 4 z 5

Za mě dost dobré, nejdéle jsem se prokousávala Psychoanalytikem, něco takového by mě ani ve snu snad nemohlo napadnout. Nejvíce se mi líbilo Město kostí a Padlý anděl. Kavky nejsou špatné, ale Noční let se mi líbil více.

astina
28.12.2015 5 z 5

Ken Follet opět nezklamal - doporučuji všem

detektivní a krimi romány zkrácená verze společenské romány

Část díla

Autoři knihy