Tvůj stín

Tvůj stín https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131858/bmid_kathryn-danceova-tvuj-stin-XKC-131858.jpg 4 512 112

Kathryn Danceová série

Někteří fanoušci jsou ochotni pro své idoly i vraždit… Pro Kayleigh Towneovou, krásnou a úspěšnou zpěvačku, to byla jen rutinní odpověď nadšenému fanouškovi. Pro Edwina Sharpa byl její mail nezpochybnitelným důkazem, že ho Kayleigh miluje. Ano, oni dva jsou spřízněné duše a na tom nic nezmění ani výhrůžné dopisy od jejích právníků, ani předběžná opatření soudu. Edwin o její lásce nepochybuje. A nepochybuje tudíž ani o tom, že svůj poslední hit nazvaný Tvůj stín napsala jen a jen pro něj. Kayleigh se připravuje na koncert ve svém domovském městě a má podivný pocit, že ji někdo sleduje. Co když je to zase ten podivín Edwin? Copak se ho nikdy nezbaví? Ten člověk o ní ví děsivě mnoho a stále podléhá své šílené představě o tom, že si jsou souzeni… Kayleigh to teď ale nemůže řešit, a tak požádá o pomoc svou přítelkyni Kathryn Danceovou. A pak jí kdosi v noci zavolá a do telefonu pustí začátek písničky Tvůj stín. Krátce poté je nalezena zohavená mrtvola člena kapely a způsob, jakým byl hrůzný čin vykonán, evokuje slova první sloky přehraného hitu. Kathryn Danceová velmi dobře ví, že psychopati se nikdy nespokojí s jednou vraždou – a samozřejmě stejně dobře ví, že Tvůj stín má mnohem více než jednu sloku…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Domino

XO , 2012

TerezaMondeková
16.11.2017 2 z 5

Kniha mě zaujala popisem a obálkou. Detektivky nečtu skoro vůbec, občas to zkusím, ale opravdu detektivky nejsou nic pro mě. Kniha nebyla špatná. Něco se mi líbilo, něco mě zaujalo, ale občas mě tam i něco nudilo a musela jsem se do čtení nutit. Nelituji, že jsem ji přečetla, ale znovu jí číst nebudu.

Iva B.
26.10.2017 5 z 5

Jeffery mě zase dostal :-)!

Bohdana11
20.10.2017 3 z 5

Kniha je hodně podobná druhému dilu"kříže u cesty"nejdříve mají vraha,pak je to někdo jiný a ten to taky pak není.I ten děj a ta zápletka je slabší.

ivoiro
12.08.2017 4 z 5

Z mé strany spokojenost. Jde o pohodové čtení.

Lusa
09.08.2017 4 z 5

Potřebuji něco na čtení, říkala jsem si. Čeká mě pět hodin vlakem a busem, potřebuji něco na čtení. A pak mi najednou padla do oka (co na tom že byla v akci :D). Celkově se kniha četla velice dobře, občas překvapila, tedy konečný zvrat údálosti mě hodně překvapil. Sice jsem necítila hmatatelné napětí při čtení, ale i tak jsem měla nutkání číst dál a dál. Možná zkusím i další autorovy knihy.

raty
15.07.2017 5 z 5

Kniha a vlastně celá série, která určitě stojí za přečtení. Napínavý příběh, kde každá kapitola končí tak, že si řeknete: Tak ještě jednu. Povedená obálka.

Makaja
08.07.2017 4 z 5

Moje první setkání s autorem a pro mě dobré, sice jsem jeden dějový zvrat naznala zbytečným a nelogickým, ale jinak se mi to líbilo a i když jsem se v jednu chvíli sešla s autorem (můj odhad pachatele), nakonec bylo vše jinak. A to mám ráda, u hodně knih totiž prokouknu pointu už v prostředku knihy.

helenkan
29.06.2017 4 z 5

Pokud si myslíte,že už znáte vraha, je to omyl. A tak si s váma autor hraje až do konce. A tam vás čeká překvapení. :) Výborné čteníčko.

Kerberos
19.06.2017 4 z 5

Dobře se to četlo a nebylo to překombinované.

Ree
14.06.2017 4 z 5

Musím říct, že po dlouhé době mě zase Deaverova kniha bavila. Nebylo to tak překombinováno jako většina jeho knih a rozhodně potěšil cameem Rhymese a Sachsové.

Beky
17.04.2017 3 z 5

Zajímavý příběh s překvapivým koncem...

katka9574
10.04.2017 3 z 5

Po fantastické Zahradě bestií, Prázdném křesle, Ďáblově slze nebo Modré sféře jsem byla trošku zklamaná... četlo se to dobře, o tom žádná, napínavě psát pan Deaver umí, to víme (skoro) všichni, ale Tvůj stín už byl tak překombinovaný, zvraty za každou cenu - že už mi to připadalo hodně neuvěřitelné a přitažené za vlasy. A "pár" stránek ubrat by asi taky neuškodilo. Těším se na sérii s Lincolnem :-)

katushah
31.03.2017 4 z 5

Taky jedna z těch slabších od Deavera, ale pořád samozřejmě velice dobrá. Příběh se mi líbil, jen se to trochu táhlo a nebylo tam zrovna nic, co by mně nějak posadilo do židle.

Adelschutzova
24.03.2017 2 z 5

nic moc no :D

Market = )
08.02.2017 4 z 5

Checht, tak tentokrát mě "doubleblaf" docela oblafnul, ve finále jsem příjemně překvapená. Ale je vtipný, že některý věci se prostě dějou prakticky vždycky stejně (i bez těch očekávaně neočekávaných zvratů) - mini spoiler - zavezte všechny do střeženýho domu a je jasný, že se bude něco dít! :-D Ale jako vždy prima počtení, měla jsem tam ráda i Rhyma, Amelii a Thoma. :-)

BlackBlade
09.01.2017 3 z 5

Průměrná detektivka z odvětví show-businessu, kde hlavní hrdinkou je talentovaná country-zpěvačka, kterou pronásleduje stalker. Příběh má dva pěkné a za mě nečekané zvraty (u prvního jsem tušil, u druhého vůbec). Za mě 75 %.

Skripi
25.11.2016 1 z 5

Príliš to naťahuje, country neznášam, veľmi predvídatelné ... Ešte že som to počúval nahovorené a v práci. :D

jiri77
13.11.2016 2 z 5

Tak jsem se pustil do čtení třetího pokračování s Kathryn Danceovou a připadá mi ,že celá série jde s dalším dílem nějak dolů. Příběh se mi zdál neúměrné natahovaný a tím pádem i nudný a nezachránil to ani Lincoln Rhyme ,který se v příběhu na chvíli objevil. Odvětví country hudby také není zrovna můj oblíbený druh muziky,tak to celkově na dojmu knihy něco ubralo .Za mě velké zklamání a doufám že mě čtvrtý případ vyvede z omylu a konečně si přečtu skvělý detektivní thriller.

koki.veru
07.11.2016 5 z 5

Velmi povedená detektivka. Agentku Danceovou mám velmi ráda, a tak jsem se po poměrně dlouhé době pustila do dalšího dílu této série. Velmi mě zároveň potěšilo, že se v knize opět objevil Lincoln s Amélií :) Kniha byla poměrně napínavá, i když některé pasáže byly trošku zdlouhavé, ale zápletka zajímavá, a nakonec i velmi pěkný závěr.

Niu
01.11.2016 4 z 5

Četla jsem už lepší Deaverovku, ale i tak se mi kniha líbila. Kniha plná zvratů, jak je pro tohoto spisovatele typické.