Kateřina v zemi Ásů

Vydejte se s Kateřinou do země Ásů a prožijte bájné příběhy z Islandu. Čiperná a zvídavá holčička Kateřina se o prázdninách vydává s rodiči na Island - do překrásné, tajemstvím opředené země, kolébky obrů, skřítků a moudrých, krásných Ásů, vládců světa a vesmíru. Od té chvíle Kateřina prožívá vzrušující pohádkové dobrodružství plné nečekaných zvratů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100751/katerina-v-zemi-asu-100751.jpg 4.516
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Motto

Kniha Kateřina v zemi Ásů

Martasss
04.07.2017

Zbožňuji tuto knížku :) Četla jsem jí neteři před spaním a klidně bych si ji před spaním četla sama pořád dokola. Krásná pohádka :)

alimrix
07.03.2015

Příběh Kateřiny je sice dost na botu, ale Island a jeho legendy mají strhující kouzlo, kterému jsem podlehla.

Janamarie
15.01.2012

Krásná pohádková knížka o malé holčičce Kateřině byla ovlivněna severskou mytologií, je plná obrů, skřítků a hrdinů… Islandské příběhy z dávné minulosti mají neobvyklé kouzlo. V podání Marcely Košanové se malá Kateřina přenese letadlem na Island, knížka je zároveň tak trochu cestopisná, trochu pohádková. Je určena pro holčičky kolem deseti let.

Honzíkova cesta
Honzíkova cesta