Kateřina v zemi Ásů

Kateřina v zemi Ásů https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100751/katerina-v-zemi-asu-100751.jpg 4 19 4

Vydejte se s Kateřinou do země Ásů a prožijte bájné příběhy z Islandu. Čiperná a zvídavá holčička Kateřina se o prázdninách vydává s rodiči na Island - do překrásné, tajemstvím opředené země, kolébky obrů, skřítků a moudrých, krásných Ásů, vládců světa a vesmíru. Od té chvíle Kateřina prožívá vzrušující pohádkové dobrodružství plné nečekaných zvratů.... celý text

jindrich7442
15.12.2022 5 z 5

Mám rád mytologii a miluju severskou mytologii. Toto je krásný způsob jak příběhy, které mě celý život fascinují předat a přiblížit i mému 5ti letému synovi.

Martasss
04.07.2017 5 z 5

Zbožňuji tuto knížku :) Četla jsem jí neteři před spaním a klidně bych si ji před spaním četla sama pořád dokola. Krásná pohádka :)

alimrix
07.03.2015 3 z 5

Příběh Kateřiny je sice dost na botu, ale Island a jeho legendy mají strhující kouzlo, kterému jsem podlehla.

Janamarie
15.01.2012 4 z 5

Krásná pohádková knížka o malé holčičce Kateřině byla ovlivněna severskou mytologií, je plná obrů, skřítků a hrdinů… Islandské příběhy z dávné minulosti mají neobvyklé kouzlo. V podání Marcely Košanové se malá Kateřina přenese letadlem na Island, knížka je zároveň tak trochu cestopisná, trochu pohádková. Je určena pro holčičky kolem deseti let.

Marcela Košanová
česká, 1952 - 2019