Před bouří

Před bouří https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152862/katerina-pred-bouri-152862.jpg 4 20 5

Kateřina série

1. díl

Píše se rok 1888 a v Petrohradu pomalu začíná plesová sezóna. Do společnosti je uvedena Kateřina Alexandrovna, mladá vévodkyně z Oldenburku, kterou od malička pronásleduje temné prokletí. Marně doufá, že se jí ho před carským dvorem podaří ukrýt. Aniž by sama chtěla, stává se nakonec strůjcem bouře, ke které se nad Petrohradem schyluje už léta - od doby, kdy se carský dvůr rozdělil na dva nesmiřitelné tábory černé a bílé magie... Podaří se Kateřině ochránit cara a své blízké? A nezradí přitom vlastní srdce?... celý text

Vydáno: , Levné knihy

The Gathering Storm , 2012

Jája92
02.07.2022 4 z 5

Nečekala jsem, že to bude celkem oddechové a romantické čtení naplněné dobovou atmosférou a tajemnými kouzly. Jen je škoda, že s největší pravděpodobností u nás nikdy nevyjdou další díly a tak se nedozvíme, jak to s Kateřinou a dalšími nakonec dopadne.

DUNIKO
06.02.2017 5 z 5

Krasna knížka, romantická,napínava.Škoda že nejsou další díly.

varoslaj@centru
07.07.2016 5 z 5

Mám velice ráda tyto příběhy. Doporučím. Kdo se umí vžít do to co čte pochopí o co jde. Nemohu se dočkat druhého dílu.

Kristie-Sophi
02.06.2014 3 z 5

Knížka byla fajn, ale pořád jsem čekala, že se toho bude dít o něco víc, s otáčením dalších a dalších stránek mě to očekávání opouštělo... Né, že by se to všechno nějak vysvětlovalo, právě naopak. Konec byl naprosto divný, abych pravdu řekla, bylo to fakt divné, celý ten únos - neúnos, boj - neboj, O.o. Pokračování si ráda přečtu jen z toho důvodu, abych pochopila cca 85% knížky. Ale 19. století mám ráda, proto musím knize dát o hvězdičku navíc ;).

modranka
08.04.2013 2 z 5

Ďalšia fantasy (OoO). Už je toho akosi priveľa!!! Príbeh ma nebavil. Po pár kapitolách som začala preskakovať vety, potom stránky, a nakoniec som knihu odložila. Ale čítajte, možno budete mať lepší deň na fantasy než ja.

19. století Rusko

Autorovy knížky