Mlha nad Shadow Sands

Mlha nad Shadow Sands https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454903/bmid_mlha-nad-shadow-sands-qRG-454903.png 4 1960 472

Kate Marshallová série

Kate Marshallová a její asistent Tristan Harper vyšetřují další zapeklitý případ. Jak spolu souvisí zmizení mladých lidí a oblast Shadow Sands? A jakou roli hraje hustá anglická mlha? Při potápění ve vodní nádrži Shadow Sands objeví Kate Marshallová mrtvé tělo mladíka, který býval vynikajícím plavcem. Přivolaní policisté případ označí za tragickou nehodu, přestože má Kate své pochybnosti. Postupně se pochybností a otázek vynořuje víc: Proč si šla oběť zaplavat uprostřed noci? Proč jeho zranění neodpovídají policejnímu scénáři? A proč je mrtvých těl, která se v nádrži našla, víc? Je to jen nešťastná souhra náhod, nebo úkladný vrah zneužívá toho, že na něj nikdo nevidí? Kate si je jistá, že okolo rezervoáru Shadow Sands se toho děje víc, než se na první pohled zdá, obzvlášť když v okolí padne hustá mlha. Lidé už roky tiše mizí, a když se ztratí další mladá žena, Kate a její asistent Tristan mají podle indicií jen několik dní na to, aby ji zachránili před stejným osudem.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Shadow Sands , 2020

minirock
03.03.2023 4 z 5

Ne že bych byl přímo zklamaný, to opravdu ne, ale vyřešení několika případů ztracených mladých lidí mnoho let zpátky prakticky za pár dnů jednou bývalou policistkou a jejím asistentem mi připadalo až příliš jednoduché. Zajímalo by mě co tam dělala ta policie, to si opravdu myslela že ti lidé zabloudili v mlze a spadli do moře? Ale možná jsem jen velký hnidopich ... Každopádně jako oddechovka někam v létě k vodě skvělé.

wendulka321
26.02.2023 5 z 5

Poslouchala jsem ve formě audioknihy. Skvělý příběh,krásně odsýpal, žádná hluchá místa,interetace taky vynikající. Musím říct že druhý díl mě bavil ještě víc než ten první. Ani chvíli jsem se nenudila vřele doporučuji všem milovníkům napětí

Vydra57
15.02.2023 4 z 5

3. kniha od autora 1. s Kate Marshallovou . Děj je hodně dynamický, smysluplně souvislý, při scénách s unesenou mě docela mrazilo. Kate mi přijde sympatičtější vyšetřovatelka než Erika z druhé série příběhů. Prozatím nejlepší kousek.

Nikol681
08.02.2023 5 z 5

Ty brďo - tak tohle byla jízda od první do poslední stránky! Mám ráda knížky od pana Bryndzy, ale tohle jsem přečetla doslova jedním dechem. Tak napínavý, čtivý, paráda!

VendulaB
08.02.2023 5 z 5

Velmi příjemné pokračování dobré série. Příjemné, čtivé, napínavé, uvěřitelné. Velmi dobrá detektivka, těším se na další.

Maky806
07.02.2023 5 z 5

Super! I druhý díl neměl chybu, jsem zvědavá na třetí.

zdenek6705
29.01.2023 4 z 5

Skvělá pozvánka přečíst si předchozí díl série.

krevetka79
25.01.2023 5 z 5

Wau....
Tak opět další neskutečně povedená knížka od pana Bryndzy.
To byla zase jízda ,od které se nedalo odtrhnout.
Chvílemi mi běhal mráz po zádech a přestávala jsem napětím dýchat.

ElizPetrova
15.01.2023 4 z 5

Kniha se mi líbila, byla dostatečně napínavá, nepředvídatelná. Celý proces vyšetřování mě bavil a byla jsem napnutá, jak to nakonec dopadne. Těším se na další díl.

Laf
10.01.2023 5 z 5

Wau. Pokračování o Kate je zase mistrně napsané. Čte se to opravdu dobře a po celou knihu jsem byla v pozoru, co přijde dál. Hlavně tam bylo tolik protichůdných indicií, že jsem ani neodhadla, kdo za tím stojí, takže výsledek byl pro mne překvapivý. A rozhodně dávám plus za to, že se v příběhu objevují zmínky a stručný přehled, co se dělo v prvním díle, takže jsem si to znovu oživila. Knihu mohu jen vřele všem doporučit :)

malýčtenář
09.01.2023 5 z 5

Opět se čtenář nemůže odtrhnout již od začátku knihy. Přečteno za dva dny. Sice až dost brutální, ale napětí zůstává až do konce. Hurá na třetí díl.

munka
02.01.2023 5 z 5

Napínavé až do konca. Teším sa na ďalšiu knihu.

princesse
02.01.2023 5 z 5

Druhý díl stejně povedený jako první. Zatím se mi série moc líbí a určitě budu číst dále. Povedené a Kate jsem si oblíbila. Jdu mrknout po třetím dílu. Rozhodně doporučuji. Robert má u mě opět za 1.

faba
28.11.2022 3 z 5

(SPOILER) Audiokniha. Čte Martin Stránský.
Opět podle stejné šablony, ,,zkorumpovaná" policie nebo v tom má prsty, Kate a Tristan jsou nejlepší a všechno vyřeší. Ale ať jen nehaním... dá se to poslouchat nebo číst, ale jak už jsem někde psal, opravdu, takových knih je dnes ,,tisíce". Teď si řeknete, tak proč to čteš nebo posloucháš. Vidíte, tak nad tím jsem se nezamyslel :-) Asi proto, abych při svých procházkách, nemyslel na jiné blbosti. A navíc, někdy objevím něco, co je opravdu dobré...
A stejně si poslechnu, až budu mít příležitost, další díl :-)

Mayaotzin
26.11.2022 4 z 5

Druhý díl se mi zdál maličko slabší, než se mi jevil první, ale i přesto to bylo super.

Poslechnuto jako audiokniha. V podání pana Stránského opravdu stojí za to.

Michelleee
16.11.2022 4 z 5

Kate Marshallová při potápění se svým synem objeví mrtvé tělo mladíka. Policii moc nevěří, tak se svým asistentem Tristanem se pouští do vyšetřování. Když padne mlha, tak se dějí zlé věci a nakonec se toho děje mnohem víc. Napínavé, čtivé a já se těším na 3 díl.

anája
13.11.2022 5 z 5

Perfektní, napínavé, návykové, nedalo se odložit.

Lucijáš276
11.11.2022 5 z 5

Opět skvěle napsaný příběh, od kterého se prostě nedá odtrhnout. Musím se přiznat, že mi při čtení této knihy nebylo úplně dobře, protože jsem strašný strašpytel. Husí kůže mluvila za vše. Každopádně se mi líbilo i to, jak se dál vyvíjel samotný příběh Tristana ohledně rodinných vztahů. V jednu chvíli jsem opravdu soucítila a prožívala s ním každičký krok. Také se mi potvrdilo i to, proč vlastně nemám ráda výtahy a obecně tmu. Kate opět nezklamala a dokázala, že je správný vyšetřovatel. Těším se na další díl 5*

lubik734
09.11.2022 5 z 5

Opět skvěle čtivá kniha, od které se člověk nemůže odtrhnout.

Zlatinka.Emilly
23.10.2022 5 z 5

No jo no ... označit takový masakr za super se mě moc nechce, ale další kniha od Bryndzy, která je čtivá od prvních stránek, má děj i spád a nechybí napětí.