Mlha nad Shadow Sands

Mlha nad Shadow Sands https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454903/bmid_mlha-nad-shadow-sands-qRG-454903.png 4 1959 472

Kate Marshallová série

Kate Marshallová a její asistent Tristan Harper vyšetřují další zapeklitý případ. Jak spolu souvisí zmizení mladých lidí a oblast Shadow Sands? A jakou roli hraje hustá anglická mlha? Při potápění ve vodní nádrži Shadow Sands objeví Kate Marshallová mrtvé tělo mladíka, který býval vynikajícím plavcem. Přivolaní policisté případ označí za tragickou nehodu, přestože má Kate své pochybnosti. Postupně se pochybností a otázek vynořuje víc: Proč si šla oběť zaplavat uprostřed noci? Proč jeho zranění neodpovídají policejnímu scénáři? A proč je mrtvých těl, která se v nádrži našla, víc? Je to jen nešťastná souhra náhod, nebo úkladný vrah zneužívá toho, že na něj nikdo nevidí? Kate si je jistá, že okolo rezervoáru Shadow Sands se toho děje víc, než se na první pohled zdá, obzvlášť když v okolí padne hustá mlha. Lidé už roky tiše mizí, a když se ztratí další mladá žena, Kate a její asistent Tristan mají podle indicií jen několik dní na to, aby ji zachránili před stejným osudem.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Shadow Sands , 2020

Kaja1
12.03.2021 5 z 5

Opět další ze super detektivek Roberta Bryndzy. Začínám mít pocit, že svět je plný psychopatů, je třeba si dávat pozor. Myslím, že bude mít ještě dlouho o čem psát.

Hugomil
11.03.2021 3 z 5

Dobře napsané. Kate s Tristanem jsou sympatičtí. Spisovatel mohl ještě malinko více pracovat s atmosférou a využít tak potenciálu pěkně nastíněného prostředí ve kterém se děj odehrává. Ale za mě dobré, těším se na další.

Monkas1
10.03.2021 5 z 5

Doporučuji

evikt
10.03.2021 4 z 5

Robert opět nezklamal, napínavé, čtivé, pochmurně umocněno anglickými mlhami a tajnostmi postav, zvláště policistů Ko, syna a otce a spletitymi vztahy v rodině Bakeru.. Kate s Tristanem jsou fajn tým.

Booktwins
07.03.2021 5 z 5

Druhý díl této série byl za mě lepší, zapletenější a mnohem víc děsivý. Připomínalo mi to nějakým způsobem Mizející dívky, které se mi líbily sice trošku víc, ale bála jsem se u toho tak nějak stejně. Kate mi moc sedla a její "spolupracovník" to tam pěkně oživoval. Na konci jsem byla napjatá, jak se to vyvine a vůbec jsem to na rozdíl od té minulé nečekala. Za mě nejlepší kniha od tohoto autora - jsem fakt zvědavá, co vymyslí dál.
4,8/5

putpuda
07.03.2021 5 z 5

Nevím, který díl se mi líbil víc.... v prvním bylo asi více napětí, tady se spíš rozjíždí charaktery postav, a stejně jako jsem psala u série s Erikou (mimochodem už bych si dala nějaké to pokračování ;)), určitě se najde spousta lepších knih, ale mě to mooooc baví a strašně dobře se to čte. Určitě je R.Bryndza v současné době jeden z nejčtenějších autorů ;) ...a po právu....

Sandule44

Miluju všechny knihy od Bryndzy ❤

klarinka9974
06.03.2021 5 z 5

Musím říct, že tento autor umí skvěle psát. Mám za sebou už všechny jeho knihy a nemůžu říct ani jedno špatně slovo. I tato kniha byla super. Hned od první kapitoly jsem hltala každou stránku a defakto jsem si brala knihu všude sebou, kdyby se náhodou naskytla příležitost někde číst. Super příběh, nechybí malé napětí, nečekané odhalení ale i mrazení v zádech.

Vlasta155
05.03.2021 5 z 5

Skvělé pokračování!

Hella
05.03.2021 3 z 5

Za mě lepší než první díl. Kate je mi podstatně sympatičtější než Erika v jiné sérii. Nicméně jednu - a to fakt nepřehlédnutelnou - výtku bych měla: Které dítě má ještě v 11 letech chybějící přední zuby? Ani syn Kate to rozhodně nemohl být.

jana8352
04.03.2021 5 z 5

Opět silný příběh, mohu doporučit

janina66
03.03.2021 5 z 5

Plných 100%. Úžasně čtivá a strhující detektivka. Napínavá jako vždy, až do úplného konce. Tento 2.díl s Kathy se mi líbil daleko více, než úvodní "Kanibal". Už teď se nemohu dočkat pokračování!!☺

DenNav
03.03.2021 5 z 5

Robert Bryndza opět nezklamal. Dobré čtení, ostatně jako vždy

nikiss76
02.03.2021 5 z 5

Skvělé pokračování našlápnuté série s Kate Marshallovou. První díl byl pro mne o trochu lepší, protože byl více šokující a syrovější avšak dvojice Kate a Tristan byla sehranější v tomto díle. Byla jsem ráda, že autor věnoval prostor i postavě Petera, o které věřím, že uslyšíme i nadále.

Pet13
02.03.2021 5 z 5

Super! Báječně napsaná detektivka. Určitě žádná ztráta času.

Baby19

opět skvělé

Květ
01.03.2021 4 z 5

Po dlouhé době zase detektivka od Bryndzy. Oddechová, tak akorát napínavá, čtivá, záležitost na dvě odpoledne :) Není to žádný trhák a vyrážečka dechu, ale příjemná knížka psaná lehkým stylem. Líbila se mi. (3,75*)

KatyM.
28.02.2021 4 z 5

Kniha nezklamala, ale předešlé díly mě bavily více. Již se těším na další díl.

MatoPalkes
28.02.2021 5 z 5

Dočítané a teraz nastáva to nepríjemné čakanie na ďalší diel. Zaber Roberte, zaber.

Alli005
27.02.2021 3 z 5

Tato kniha od Bryndzy mě bavila zatím nejmíň ze všech jeho knížek, ani nevím proč.
Snad další díl bude zajímavější.