Kanibal z Nine Elms

Kanibal z Nine Elms https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423380/bmid_kanibal-z-nine-elms-2jR-423380.jpg 4 2561 679

Kate Marshallová série

Před patnácti lety byla Kate Marshallová vycházející hvězdou londýnské policie. Dokázala vyřešit sledovaný případ nebezpečného a krutého sériového vraha s přiléhavou přezdívkou Kanibal z Nine Elms, i když přitom sama málem zemřela. Nyní Kate přednáší na univerzitě a snaží se vést poklidný život, když se minulost začne vracet. E-mail s žádostí o pomoc ji vtáhne nejen do právě probíhajícího vyšetřování vražd mladých dívek. Jejich modus operandi nebezpečně připomíná případ, který před patnácti lety vyřešila. Nevrací se jen vzpomínky. Vrah napodobitel chce dokončit započatou práci… A tak se i Kate musí vrátit k vyšetřování, aby dokončila tu svoji – chytit dalšího sériového vraha.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Nine Elms , 2019

oleg
31.01.2020 5 z 5

Dobře se četla jako ostatní ale nebyla jsem tak napnutá,až ke konci to mělo spád a to zase brzo skončilo.Nevím ale Erika se mi líbila více.....

axspevak
30.01.2020 3 z 5

Nektere pasaze pekne promyslene a originalni,ale neco zase tuctove a predvidatelne. Myslim, ze mi ani vysetrovatelka Fosterova z jeho predchozich knih k srdci neprirostla. Tak nevim.
SPOILER
Osobne mam uz po vsech prectenych thrillerech trochu averzi na to,kdyz si vrah vybira obeti z rad vysetrovatelu a jejich rodin.Je to uz ohrane a vzdy to s nimi stejne nakonec dopadne happy endem,protoze tezko umre hlavni postava,kdyz to ma byt 1. dil nove serie ze ;)

Ťapulka
30.01.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila, stejně jako všechny předchozí od Roberta Bryndzy. Ale... tak nějak mi závěr přišel uchvátaný, chycený za vlasy a se spoustou nepravděpodobného. Uvidíme, jak se Kate Marshallová bude nadále vyvíjet.
Jinak mám obrovskou výtku na nakladatelství, protože takové množství hrubek jsem v žádné knize snad ještě nenašla. Některé mi vážně kazily dojem z příběhu.

Malibuska
29.01.2020 5 z 5

Výborná jako všechny od tohoto autora.

martina7199
29.01.2020 3 z 5

Tato kniha od Roberta Bryndzy mě bohužel neoslovila. Erikou Fostrovou nasadil laťku příliš vysoko. Pokračování si samozřejmě koupím, snad se začne postava Kate vyvíjet k lepšímu.

p.marshi
28.01.2020 5 z 5

Knizku jsem přečetla jednim dechem :)

gilt
28.01.2020 5 z 5

Mě se to moc líbilo! Napínavé a mělo to spád. Bryndza prostě nezklame!

bara6076
28.01.2020 1 z 5

První kniha od opěvovaného autora. Psát umí čtivě, ale to je celé. Knihu jsem musela občas/často i odložit, jak byla nechutná a morbidní. A to jsem na něco zvyklá. Hlavní hrdinka mě moc neoslovila. A už vůbec ne tím, že je "opravdová". Nějak mi úplně nejde se ztotožnit s nezodpovědnou alkoholičkou.

Štixa
28.01.2020 5 z 5

Vzrušující. Sice jsem se dosti zarazila jak to bude dál pokračovat, když vrah byl odhalen na začátku knihy a jestli mě bude příběh i nadále bavit. Něčekaný zvrat ale překvapil :-) Těším se na další případy Kate Marshallové ;-)

hel-ca
28.01.2020

Kniha přečtena bez nadšení, od půlky již působila zbytečně prodlužovaná.

Lembi
28.01.2020 1 z 5

Špatný, špatný. Od poloviny knihy jsem si přál smrt hlavní hrdinky. To se mi ještě nestalo. Zápletka není nejhorší, ale hlavní postava pro mě absolutně nesympatická. Kdyby se alespoň jednou napila :). Vrhám se na dalšího Harryho H. Můj první a zároveň poslední Bryndza.

monte
27.01.2020 5 z 5

Super, jsem nadšená. Robert umí

ilčidlo
26.01.2020 5 z 5

Nová vyšetřovatelka mně přijde ještě lepší, čtivá detektivka

venda99
26.01.2020 4 z 5

Je to čtivé, ale není to zrovna moje gusto.
Jinak věřím že to spoustu čtenářů nadchne.

aja0661
25.01.2020 5 z 5

Dalsi skvela knizka! Precteno jednim dechem. Uz se tesim na dalsi dil s Kate Marshall a Tristanem...

desejka
25.01.2020 4 z 5

Uf to byla síla, některé pasáže byly pro mě hodně drsné a musela jsem přestat číst, asi jsem zvolila špatnou dobu k četbě této knihy, obvykle mi to nevadí. Každopádně jak je u tohoto autora zvykem kniha byla napínavá a dobře se četla

postrach
25.01.2020 5 z 5

Dobře napsaná kniha i když ne originální nápad.Styl Hanibal Lecter.Postava hlavní vyšetřovatelky se taky povedla.Jen tak dál.

LuluBird179
24.01.2020 4 z 5

Skvělý Robert. Čtivý, jako vždy. Jen tomu něco chybělo...Erika. Ale ano, určitě stojí za přečtení.

klarence
24.01.2020 4 z 5

musím přiznat, že jsem si chvilku musela zvykat na novou hlavní hrdinku, ale nakonec to prošlo :-) kniha se mi líbila jako vždy autor za mne nezklamal

Olous1
23.01.2020 5 z 5

Robert Brynza píše čím dál tím líp.Inspektorka Kate Marsshallová a její asistent Tristan jsou mi moc sympatický.Má to perfektní děj,u této knihy rozhodně neusnete.Prosím pane Brynzo chtělo by to rychle druhý díl.Za mě 100%.

detektivní a krimi romány napětí sérioví vrazi krimi thrillery pro ženy

Robert Bryndza
britská, 1979