Magie zabíjí

Magie zabíjí https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152587/bmid_magie-zabiji-wfd-152587.jpg 5 524 48

Kate Daniels série

Atlanta, sužovaná válkou mezi magií a technologiemi, ještě nikdy nebyla tak smrtící. Je dobře, že je Kate Danielsová připravená zasáhnout... Kate Danielsová možná odešla z Řádu rytířů milosrdné pomoci, ale stále se brodí až po kolena v paranormálních problémech. Nebo by se jimi spíš brodila, kdyby ji někdo najal. Založit si vlastní kancelář se ukázalo náročnější, než by čekala, zvlášť když teď Řád očerňuje její jméno. Situaci jí taky moc neulehčuje, že se mnoho potenciálních klientů nechá odradit představou, že by mohli vzbudit hněv Pána šelem, který se stal Katiným druhem. Takže když jí zavolá jeden z nejlepších Pánů mrtvých ve městě a chce pomoci s upírem mimo kontrolu, Kate se dvakrát nerozmýšlí a nabídku zaplacené práce přijme. Ale ukáže se, že nejde o jediný případ neobvyklých událostí. Kate tomu všemu musí přijít na kloub a rychle, protože jinak by celé město i všichni její drazí mohli zaplatit cenu nejvyšší…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fantom Print

Magic Slays , 2011

Lethania
03.07.2018 5 z 5

Myslela jsem si, že už to nemůže být lepší, ale zase jsem se zmýlila. Kate a Curran mě neskutečně baví. Tahle série je pro mě jedna z nejlepších fantasy sérií, které jsem kdy četla!

Turante
15.02.2018 5 z 5

Prostě Kate miluju a tuhle sérii obzvlášť :-D

paprika75
24.11.2017 4 z 5

Už se budu opakovat ... Předvídatelný děj a tentokrát fakt hodně. Od začátku bylo jasné, co ten přístroj dělá i proč se ztratila rysodlačka. Objevit zloducha, dostat trochu na držku, poučit se z chyb, pár mrtvol a na závěr happyend ... Miluji tě a vzali se.
Baba Jaga ... no ... čekala jsem, kdy se ruská mytologie více objeví, když byl Voron rus, ale když přišla novinka - matka Kalina ... tak to je jasný. Čekala jsem nějakou komplikací ve vztahu jejich výsostí, ale zatím je to celkem párová idylka ... doufám, že nějaká bouřka přijde v dalším díle.
Pořád mně to ale baví a o to jde. Kate je povahou Mercedes Thompson v těle Alex Craft, ale ty mně obě taky baví. Stále je to 4*

Mark.
10.03.2017 4 z 5

Začátek knihy mne značně nebavil. Čekala jsem, až se objeví akce a mé podivné nadšení ze série. A opět mne to popadlo, že jsem měla chuť si dát i noční.

Barbarella13
04.03.2017 3 z 5

Ťukám si na čelo a říkám si proč tyto knihy stále čtu? A proč mě celkem baví? To je mi záhadou. Děj se snadno předvídá. Kate vnitřní boje, pochyby pak nějaké zranění, pár "drsňáckých" hlášek, kýčová milostná scéna a nakonec Kate všechno vymyslí a všechny zachrání. A já si můžu začít číst další díl ....

pejty
14.02.2017 5 z 5

Tak se to opět povedlo a Ilona Andrews mě zase dostala svojí knihou do kolen. Tento příběh se zlepšuje s každým dílem a já ho mám čím dál tím radši. Jen tak dál,..

MonMicu
23.06.2016 5 z 5

Tato série je naprosto skvělá, moc se u ní bavím, těším se na další díly ;o))

len85hor
06.04.2016

opět skvělé čtení, hned se jdu vrhnout na další díl :-)

Nikííís
01.04.2016 5 z 5

Další skvělý díl... Nemám, co bych vytkla nebo dodala.. Nemůžu se dočkat až si přečtu další.

mirkol
07.03.2016 4 z 5

Dost mě překvapilo, že jsem zjistila, že kniha ještě takový bonus, novelu Magické dary.

sona3865
08.06.2015

Teda jsem čím dál tím víc překvapená. Doufám, že to téhle sérii bude šlapat i dále

Laf
03.06.2015 4 z 5

Super čtení. Neustále se něco děje a odtrhnout se bylo těžké. Můžu jen doporučit :)

Peti
02.05.2015

Pátý díl série Kate Daniels - soukromá praxe, první zaměstnanci a první zakázka. Příběh pojednává o tom, jak dobrá myšlenka může vést k vynálezu hromadného ničení. Ale spolupráce Lidu, Smečky, čarodějnic, šamanů a dalších nakonec Atlantu zachrání. Pro Kate není jednoduché být Chotí a ještě těžší je pro ní být matko zraněné Julie - ale konec dobrý, všechno dobré.

Aaron Lewis
15.04.2015 5 z 5

Další super díl. Zatím jsem nešla pod pět. Hm. Kate a Curran mě nějak dostávají:).

MisuleB
25.01.2015 5 z 5

Naprosto úžasný další díl. Jsem vážně ráda, že nám byl trochu přiblížen život ve Smečce a Curranovo soužití s Kate, jen je škoda, že Andrea opustila Rafaela...Prostě super a jen tak dál. ;)

Kate S.
02.10.2014 5 z 5

Opět, jako pokaždé, nemohu dát jiné než nejlepší hodnocení. Naprosto zbožňuji vyprávění o Kate a Curranovi a baví mě každičký příběh.
Vždy s hrůzou v očích trnu, jestli díl neskončí větičkou "pokračování příště...", ale i když do konce knihy zbývá byť poslední kapitola, všechno stihnou rozluštit, zlo porazit...
Těšim se až vyjde další díl a zatím se pustím do vyprávění o Andree a Rafaelovi aneb Magie střelného prachu.

angelbooks
24.09.2014 5 z 5

Úžasná série. Klidně bych si ji dala celou znova.
Knihy mají to co správné knihy mají mít. Humor, napětí ( až do kone ) a trochu tý romatiky.
U minulých dílů jsem vždy popsala komentář pod tu danou knihu, kterou jsem dočetla. A ani tady neudělám vyjímku.

Vytknu tam menší maličkost. A to ten konec, když se dostali přestu poslední, třetí clonu, tak to na mě bylo trochu moc hrrr. Neříkám, že to bylo špatně, jen že to bylo napsané trochu rychleji než jsem předpokládala.

Currana s Kate zbožňuji ještě mnohem, mnohem víc, než v předchozím díle ( až se divím, že to vůbec jde ještě víc ). Myslela jsem si, že tam spisovatelka připraví i nějaký "románek" pro Dereka, protože jsem si ho taky dost oblíbila.
To s matkou Kate mě trochu zaskočilo. Ale ještě víc mě zaskočilo to, jak se k tomu postavil Curran.

Těším se na 6.díl, snad mě překvapí stejně jako těch 5 dílů co jsem zatím přečetla. Akorát mě je líto, že jsem na 5.díl neměla tolik času :D.

Lorrainee
25.06.2014 5 z 5

Série ani omylem neztrácí dech a je plná příšer, humoru, sarkasmu... O zápletce rozhodně nemůžete říct že není originální... Co víc si přát?

rusalka1
11.01.2014 5 z 5

Ďalší super diel, neviem či sa mi to iba zdá ale odkedy je Kate s Curranom tak to medzi nimi až tak neiskrí.. nechápte ma zle sú spolu, milujú sa.. no chýba mi to napätie keď ešte obaja nevedeli na čom sú. A je tam menej Currana- čo ma mrzí. No príbeh nestráca na kvalite.

Saffron
05.01.2014 4 z 5

I tento díl se mi líbil :) Jsem moc ráda, že ten přístroj zničili, protože co by byl svět bez magie, že? Hugh si našel cestu ke Kate, takže jsem zvědavá, co z toho ještě bude bude...