Magie útočí

Magie útočí https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98823/bmid_magie-utoci-Yud-98823.jpg 5 591 61

Kate Daniels série

Od chvíle, kdy začala Kate Danielsová pracovat pro Řád rytířů milosrdné pomoci, má tahle žoldačka práce s paranormálními problémy až nad hlavu. A v Atlantě, kde magie přichází a odchází ve vlnách jak se jí zlíbí, to už o něčem vypovídá. Když je její vlkodlačí kamarád Derek nalezen polomrtvý, Kate zjišťuje, že stojí proti dosud největší výzvě své kariéry. Její vyšetřování ji totiž zavede k Půlnočním hrám. Ultimátnímu turnaji nadpřirozených bytostí jen pro zvané, kde neplatí téměř žádná omezení ani pravidla. Jí a Curranovi, Pánovi šelem, se podaří odhalit temné plány, jež by mohly navždy změnit osudy všech atlantských kožoměnců…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fantom Print

Magic Strikes , 2009

MonMicu
06.05.2016 5 z 5

Tato série je naprosto skvělá, kniha od knihy stále lepší a lepší a nepřestává překvapovat. Miluji ty hlášky a rozhovory mezi hlavními hrdiny ;o)))

Klax
21.10.2015 5 z 5

To je parádička, nemůžu se od knížek odtrhnout! Jo a taky bych si s Curranem hned vyměnil místo :P

Lenny33
31.08.2015 5 z 5

Tato série mě nepřestává překvapovat. Každým dílem lepší a lepší.

sona3865
08.06.2015

Tahle série je opravdu povedená. Hlášky lemují cestu akci

Peti
02.05.2015

Třetí díl série Kate Daniels, tentokrát se Kate do smrtelně nebezpečné situaci dostává díky Derekovi. Aby zvítězila, musí se zůčastnit Půlnočních her, které jsou nelegální. Společnost ji dělají i kožoměnci a ledový obr. Aby zvítězila, musela poodhalit trochu ze své moci a rodové příslušnosti. Hezký, čtivý, dobrodružný.

Aaron Lewis
13.04.2015 5 z 5

Culila jsem se pořád, ale tentokrát jsem měla docela i nahnáno. Opravdu jsem se bála, že je autorka schopna Dereka odpravit a ještě takovýmhle způsobem! Většinou to na autorech oceňuji, že mají koule zbavit se oblíbené postavy, ale... tady ne, prosím:).

MisuleB
17.01.2015 5 z 5

Úžasný!!
Tahle série je čím dál lepší! xD A ty hlášky taky...

Laf
18.12.2014 4 z 5

Tenhle díl se mi opravdu hodně líbil. Hodně akce a nechybí ani humorné hlášky. A už jsem zvěděvá, jak se vše bude vyvíjet dál mezi Kate a Curranem :)

angelbooks
15.09.2014 5 z 5

Nejlepší díl série. Hodně jsem se u něho nasmála :D :D.
Nejlepší bylo jak tam Rafael vyprávěj příběh o tom jak ten chlápek tetě Bé přimontoval nábytek na strop ( snad jsem to pochopila správně :D ).
Musím říct, že 3.díl byl opravdu lepší než předchozí dva díly.
Byl lepší ve vtipnosti, v dramatičnosti a samozřejmě ve scénách Curan a Kate :D. Doufám, že budou spolu :D, to by byla sranda :D.
Už aby vyšla Magie na Vzestupu, mám doma totiž půjčených všech pět dílů a ted jsem u čtvrtého, a hrozně se těším na 6.
Už ted si myslím, že Ilona Andrews stvořila dokonalost, tím, že dokázala napsat tak úžasné knihy.
Všem DOPORUČUJUUU! :).

Lorrainee
25.06.2014 5 z 5

Nejlepší díl. Hrozně jsem se bála o Dereka a moc se mi líbí popisování míst i lidí. A nelidí :)

LILIE33
11.05.2014 5 z 5

Úžasný díl, doporučuji. Zatím bych řekla, že nejlepší ze série.

Kate S.
19.04.2014 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší díl ze série dobrodružství Kate Danielsové! :-)

Slípa
23.09.2013 5 z 5

Úžasně chytlavá série... ani jeden díl mě nezklamal!

snilek.holka
08.04.2013 5 z 5

Tahle série mi příjde každým dílem stále lepší a lepší...moc se mi to líbí.

Nita
28.01.2013 5 z 5

Pro mě nejlepší díl ( i po přečtení čtvrtého). Super akční děj, humor.

ciniminisek
22.01.2013 5 z 5

Opět výborný díl, z celé série nejlepší.

lanusinka
24.11.2012 5 z 5

Série, která se s každým dílem lepší...

sisulisa
06.09.2012 5 z 5

Vynikajúca séria. Úplne človeka pohltí. Kopec dobrého humoru, sebairóniu, vťahujúce dialógy, napatie. Určtie doporučujem.

dqenisa
27.05.2012 5 z 5

Proč mě tahle série nepřestává bavit? Proč se nemůžu dočkat dalších dílu? Protože je naprosto skvělá. Je to dobré, humorné, smutné a sexy. Myslím, že tenhle díl byl lepší než ostatní. Přečetla jsem to během dvou dnů a úplně jsem to hltala. Jak se jednou začtete do tohohle příběhu už s tím nepřestanete. :-)

Niky20
08.02.2012 5 z 5

Tak tento díl byl úžasný, od začátku do konce. Zase jsem se skvěla pobavila nad hláškami Kate a Currana :) A ten konec neměl chybu ;)