Magie útočí

Magie útočí https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98823/bmid_magie-utoci-Yud-98823.jpg 5 591 61

Kate Daniels série

Od chvíle, kdy začala Kate Danielsová pracovat pro Řád rytířů milosrdné pomoci, má tahle žoldačka práce s paranormálními problémy až nad hlavu. A v Atlantě, kde magie přichází a odchází ve vlnách jak se jí zlíbí, to už o něčem vypovídá. Když je její vlkodlačí kamarád Derek nalezen polomrtvý, Kate zjišťuje, že stojí proti dosud největší výzvě své kariéry. Její vyšetřování ji totiž zavede k Půlnočním hrám. Ultimátnímu turnaji nadpřirozených bytostí jen pro zvané, kde neplatí téměř žádná omezení ani pravidla. Jí a Curranovi, Pánovi šelem, se podaří odhalit temné plány, jež by mohly navždy změnit osudy všech atlantských kožoměnců…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fantom Print

Magic Strikes , 2009

LiLLu
08.09.2019 5 z 5

Skvele se to rozjizdi, jsem napnuta jak ksandy! Uz bylo na case pustit nam nejake tajemstvi:-)))

Leona91
25.04.2019 5 z 5

Patří mezi mé tři nejoblíbenější z celé série a z prvnich pěti dílů je rozhodně nejlepší. Půlnoční hry jsou naprosto parádní. Žádnou stránku jsem se nenudila. Postava Hugha je výrazná a dává knize nový nádech. Konečně se dozvídáme původ Kate i když to bylo zcela jasné hned z první knihy. Čím častěji si knihu čtu tím více se mi líbí.

makynka911
30.10.2018 4 z 5

Poutavá série o nevšední dvojici, město, kde se může stát cokoliv a můžete potkat i to, o čem jste si do té doby byli jistí, že neexistuje.

Půlnoční hry vnesly do knih víc akce, drama a řežby. Třetím dílem série opět nabrala dech, snad si knihy udrží tuto úroveň :)

Shaki
27.10.2018 5 z 5

Tenhle díl byl prostě úžasný. Nejen akcemi, ale i spoustou nových informací. Curan perlil, jeho přístup ke Kate je vážně zábavný. Děj se posouvá dál... tak hurá na další díl.

Lethania
03.07.2018 5 z 5

Asi nejlepší díl z předchozích dvou dílů. Bavila jsem se od začátku až do konce. Konečně jsme se dozvěděli i něco nového o minulosti Kate. Takže pecka!

kklepkaa
28.02.2018 4 z 5

Tak zatím nejlepší díl. Čekala jsem víc Currana, ale je dobře, že autoři tu romantiku dávkují postupně.

Jimm1
29.11.2017 3 z 5

Vcelku čtivá série. Lehce předvídatelné, ale neustále napínavé. Jsem zvědav, kam to vše až povede, ač se směr dá tušit. Postupně se do dílů dostává stále více romantiky, tak jen doufám, že z toho nebude červená knihovna. Tento díl se nijak nevymyká standardu předchozích knih.

paprika75
19.11.2017 4 z 5

JJ ... líbí se mi to. Je to sice předvídatelné, ale i tak to funguje. To, co je Kate zač, bylo jasné už v prvním díle,ale jsem zvědavá, kam se příběh vyvrbí :-) Mám je ráda, chlupáče. 4*

Navi70
19.11.2017 5 z 5

Super. Jdu do třetího dílu.

esussi
17.07.2017 4 z 5

Knihu jsem četla ve čtečce. Aspoň jsem odolala nutkání si při každém pohledu na obálku knihy vypíchnout oči. Pokud komentáře někdy bude číst někdo z nakladatelství - prosím, příště radši úplně bez potisku, cokoliv jiného bude lepšího než tato parodie na přebal amatérského porna! Ještě, že se tady nehodnotí knihy podle obalu, protože tohle by byl propadák desetiletí!

elisabetth
18.04.2017 3 z 5

Třetí díl ze série Kate Daniels. Nepřemožitelná Kate, ktera už trochu dostala naplácáno na zadek, a nepřemožitelný vládce kožoměnců Curran, který chce naplácat Kate na holou, se snaží vyřešit problém v nelegálních hrách. Akce střídá hádku s Curranem, napětí střídá flirtování s Curranem. Příjemná práce s mytologií. Romantických pasáží je tu tak akorát i když věřím, že některým čtenářkám to je málo. Zatím nejlepší díl ze série. 3,5*

Tamten
28.03.2017 5 z 5

Méně detektivka než předchozí díly, ale děj jasnější, člověk už tuší, co kdo může a nemůže a celkově se úroveň oproti předchozím dílům zvedla.

Mark.
06.03.2017 4 z 5

Kniha byla opět plná napětí a skvělého příběhu. Půlnoční hry se mi hodně líbily.

Kačí137
24.02.2017 5 z 5

Tenhle díl absolutně zbožňuji. Patřím mezi lidi,kteří si některé knížky čtou klidně i desetkrát a když si v hlavě začnu vzpomínat na Kate, vždy začnu tímto dílem.Tenhle je nejvtipnější, napínavý, hlášky super. Má to rychlý děj, krásně se prolíná oddechová část s napínavou. Taky se tady začíná více rozvíjet vztah mezi Kate a Curranem. Rafael je super boží frajer a Jim s Dali, no sranda.

NicaCola
13.02.2017 5 z 5

Opět úplně úžasný díl!! A to jsem si myslela, že mi tahle série vydrží na nejvíc dlouho, ale... už abych objednávala poslední díly, co mi chybí :-/ :-D

DominusLupus
09.01.2017 4 z 5

Lepší a lepší

Evule114
17.11.2016 5 z 5

Konečně dávám 5 hvězdiček a můžu říct, že jsem vše konečně pochopila, dala si do souvislosti a prostě děj byl naprostá bomba... Hlavně Curran. Nejlepší byla scénka v koupelně... No hodně štěstí Kate v dalším díle. Moc se na něj těším :-)

abelmoony
11.10.2016 4 z 5

Tenhle díl mě zatím bavil asi nejvíce.
Čekala jsem kdy nám konečně bude poodhalena minulost Kate a konečně ses to stalo.
Teď už si jen počkat na to až Jeho Chlupatost nevydrží a odtáhne si Kate do Pevnosti.

adela3429
03.08.2016 5 z 5

Série se jen a jen zlepšuje! Vážně paráda! :)

pejty
30.06.2016 5 z 5

Tato série se mi začíná líbit čím dál tím víc, protože (možná se mi to jen zdá) je díl od dílu lepší a zajímavější. Tento díl nám totiž konečně prozradil něco z minulosti hlavní hrdinky a začali se zde aspoň trochu rozvíjet vztahy mezi postavami. Toto plus napínavý akční děj se spoustou magie mi opět přineslo velmi příjemný čtenářský zážitek.