Magie spojuje

Magie spojuje https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356751/bmid_magie-spojuje-oK4-356751.jpg 5 319 53

Kate Daniels série

Žoldačka Kate Danielsová ví až moc dobře, že magie v Atlantě po Změně je nebezpečná věc. Ale nic, s čím se kdy předtím potkala, ji nemohlo připravit na tohle... Kate a bývalý Pán šelem, Curran Lennart, konečně hodlají stvrdit svůj vztah i oficiálně. Ale na cestě k oltáři budou muset překonat pár hodně velkých překážek... Roland, Katin otec, unesl poloboha Saimana a teď ho pomalu nechává vykrvácet ve své věčné honbě za mocí. Věštírna čarodějek předpověděla, že pokud si Kate vezme muže, kterého miluje, Atlanta shoří na popel a ona ho ztratí navždy. A jediný člověk, jehož by Kate mohla požádat o pomoc, je dávno mrtvý. Vyhlídky jsou beznadějné. Budoucnost vypadá temně. Ale Kate Danielsová není z těch, kdo by hráli podle pravidel...... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fantom Print

Magic Binds , 2016

Laf
09.11.2018 5 z 5

Super, super, super. Tento díl je ještě nabitější akcí než předešlé díly. Taky přinesl spoustu nových poznatků a o zvraty není nouze. Výborná série :)

Lu.
17.09.2018

Série je skvělá. Každý díl je lepší a lepší. Poslední Magic triumphs je snad nejlepší. Kate a Curran jako rodiče jsou dokonalí a jejich syn jim dává zabrat.

janno69
31.07.2018 5 z 5

....dočteno a jak jsem již předestřela v minulém komentáři, 5* prostě nestačí. Miluji tuto sérii a vřele doporučuji. Jeden díl lepší než druhý. A ten konec, no páááni, Ilona i Gordon velmi dobře vědí, jak nalákat čtenáře na další díl.......

janno69
28.07.2018 5 z 5

Právě se pouštím do tohoto dílu a už předem vím, že 5 hvězd mi stačit nebude. Prostě nejlepší série tohoto žánru co jsem zatím četla. Originál 10 dílu "Magic triumphs" vychází již 28.8.18. Doufám, že se ho u nás dočkáme co nejdříve :-)

Lethania
09.06.2018 5 z 5

Snad nejlepší díl z celé série. Kate a Curran mě neskutečně baví. Už se těším na závěrečný (už desátý) díl.

safira09
04.03.2018 5 z 5

Další skvělé pokračování super série. Už se těším na další díl...

Turante
23.02.2018 5 z 5

Bomba, opět úžasný díl, celkově jsem se o Kate a Currana dost bála, ale dopadlo to skvěle. Jen ten konec mě teda navnadil na další díl a na ten budeme asi chvíli čekat :-)

Jimm1
11.02.2018 4 z 5

Fantazii se meze nekladou, ale tak nějak se mi zdá, že postupem času je to tak nějak pořád to samé. Navíc mi přijde, že nám Kate začíná lenivět a čím dál v řešení problémů spoléhá na ostatní. To ale nic nebrání tomu, aby kniha byla hodně čtivá, místy dost vtipná a po všechny své stránky udržovala čtenáře bdělé.

alzbeta4340
06.02.2018 5 z 5

Povedené odpočinkové počtení - urban fantasy okořeněná trochou humoru. Velice jsem se bavila. Hrdinové se stále vyvíjejí a jejich příběh ještě zdaleka nekončí. Je tu plno dalších možností, o kom ještě psát. Těším se na další díl.

Evule114
01.02.2018 5 z 5

Opět skvělé počtení, hlavně ten konec, už se těším na další díl

denydean
30.01.2018 5 z 5

Jedním slovem. . FANTAZIE ! ! ... miluji tuhle sérii. Jedna z nejlepších. Chci okamžitě další díl :)
Doufám , že na něj nebudem čekat dlouho .

Nuray
30.01.2018 5 z 5

Ach jo, já to žeru jak náctiletá. Proč to čekání na další díly musí být tak dlouhé? Kate s Curranem jsou prostě skvělí a jsem hrozně zvědavá, jak to celé dopadne. Kéž by si s těmi dalšími díly pospíšili :-)

Tamten
22.01.2018 3 z 5

Akce ani napětí už nemá šanci dosáhnout na dřívější díly. Napůl se omílá již dříve řečené, napůl se vymýšlí čím dál větší ptákoviny, jinak by nebylo o čem psát. Ale na druhou stranu stále má kniha nadprůměrnou kvalitu.

dracek91
12.01.2018 5 z 5

tuto serii proste miluju knizku jsem precetla za jeden den..a nemuzu se dockat posledniho dilu ..a moc bych si prala aby byly i dalsi knihy o julii o romanovi o derekovi..a taky o hughovy

Erlif
08.01.2018 5 z 5

Hrozně mě baví knížky, kde se člověk krom akce i od srdce zasměje a tahle knížka dává napětí, akci a dávku humoru tak akorát :-) Jen bych brala, kdyby knížka byla delší, člověk se do toho začte a ejhle knížka končí...

Jass
08.01.2018 5 z 5

Jsem naprosto znechucená špatnou korekturou, kdyby to byly pravopisné chyby, tak zas až tolik neřeknu, ale tyhle očividné překlepy mě rozčilovaly a často i mátly, protože měnily význam slova a věta pak nedávala smysl. Zkrátka se mi zdálo, že celý příběh byl přeložen ve stresu a spěchu a to věci nikdy neprospívá. Tolik k tomu negativnímu, naprosto mě to rozpálilo do běla...
Jinak je to stále stejně skvělé jako předchozí díly, naprosto nejlepší byl za mě Roman alias hlavní organizátor svatby, vážně toho chlapa mám čím dál raději. Navíc, Derek a Julie, co víc dodat, milovala jsem narážky na Magic Stars. A pak je tu malá Bé, Barabáš s Christopherem a... všichni ostatní na které jsem buď zapomněla nebo je nechci zmiňovat kvůli spoilerům (ano, mluvím tu o Růži Tigridu). Je to zajímavé, ale Kate s Curranem už mě zas až tak do kolen nedostávají, jako pořád je mám ráda, ale většina vedlejších postav už je lepší... :D No, zkrátka chci další díl, a to hned.

Bee
04.01.2018 5 z 5

Mně už prostě nenapadá, co napsat, protože každý díl vychválím takovým způsobem, že na další už mi nezbývají slova. Asi se tedy uchýlím k opakování - tahle autorská dvojka je na mojí příčce oblíbených autorů hodně, opravdu hodně vysoko. Tahle knižní realita mě prostě baví, protože je to něco jiného a když už čekáte, že nejde vymyslet další nestvůra, ejhle, najednou se objevuje a požírá Atlantu. Jako bonus konečně vrcholí zápletka s Rolandem, na kterou čtenáři čekají prakticky od začátku série, takže je to opravdová lahůdka. Co se týče postav, nemůžu nic vytknout, já je prostě všechny miluju, hlavně tedy Kate s Curranem, kteří spolu výborně fungují. Ačkoliv mi připadá, že tentokrát nedostali ostatní tolik prostoru, je to perfektní. Teď už zase čekání na další díl.

sonycat
28.12.2017 5 z 5

Tadaaaa, toto je zas Kate ako ma byt :). Po trosku slabsej predoslej knihe prisiel opät narez. Po prvom precitani som to tak necitila, kedze som knihu rychlo ,,hltala" par veci mi asi uniklo, preto som si dala tuto porciu Magie znova a pre istotu asi trikrat :D. A moje hodnotenie slo hned o hviezdicku nahor. Slusne rozohraty rozbeh k velkemu finale, pospajanie a doriesenie niekolkych drobnych medzihier, rozostavanie figurok konecne s plnym pochopenim ich pozicii:). Hmmm a teraz kto ma akoze este rok cakat na zaver? :D

Ryorka
24.12.2017 4 z 5

zdálo se mi to krapítek slabší než předchozí knížky, které měly laťku hodně vysoko. Všeho tam bylo tak trochu míň. ......vtipu, vášně, erotiky. Ale jsem spokojena a zvědavá na finále. Dávám 4*, ale jen protože na tuto sérii už mám vysoké nároky.

*Pájuše*
23.12.2017 5 z 5

O. Můj. Bože. Nemám slov! V knize se toho stalo tolik...! Otázky z minulého dílu byly zodpovězeny k mé spokojenosti - i když některé jsem předvídala správně - dokázaly mě překvapit! Děj mi tak trochu připomínal pohádku O kohoutkovi a slepičce - aby slepička zachránila život kohoutka lítala od jednoho zvířátka k druhému, aby od studánky nakonec dostala vodu. Autorka nezklamala ani na konci knihy :D. Vždy je tam nějaká perlička, taková pecka, která vás přinutí si prostě sednou na zadek. Při poslední stránce jsem jen zakřičela: "Takhle to nemůže skončit! Kde je další stránka! To neeee!" Prudce bušící srdce, napětím zvlhlé dlaně, smích i smutné chvíle zažívám jen u těchto knih. Proto jsou knihy od této spisovatelky vždy známkou kvality.
PS: Jen několik slov na závěr. Měl Váš výtisk taky tolik chyb jako ten můj?! Vrrr...