Magie spaluje

Magie spaluje https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85078/bmid_magie-spaluje-Svo-85078.jpg 5 614 55

Kate Daniels série

Jelikož se Kate Danielsová živí odstraňováním nepořádku, který s sebou přináší magie, má docela přehled o rizicích vlastního povolání. Vlny paranormální energie obvykle zaplavují město a zase ustupují, podobné mořskému příboji. Ale jednou za sedm let nastane čas erupce, kdy se magie utrhne ze řetězu. A tentokrát se Kate bude muset poprat s problémem nevídaných rozměrů. Doslova božských.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fantom Print

Magic Burns , 2008

Lenny33
29.08.2015 4 z 5

Úžasná série. Tento díl mě zaujal ještě více než první. Překvapilo mě, jak je série propracovaná a inteligentní.

sona3865
08.06.2015

Magická erupce. Tak nějak by se dal popsat i tenhle díl. Za mně ještě lepší než jednička

Peti
02.05.2015

Druhý díl ze série Kate Daniels se odehrává v době, kdy se blíží magická erupce, což znamená možnosti pro nekalé živly. Kate řeší záhadu zmizelého hrnce, bojuje s rivkami, jedná s čarodějkami a také naváže o kousek bližší vztah s alfou Smečky, a taky tu je ta Julie. Pěkný příběh, opět čtivý.

Aaron Lewis
13.04.2015 5 z 5

Jízda pokračuje:). Opravdu výborné, culila jsem se u toho o ucha k uchu:).

MisuleB
15.01.2015 5 z 5

Super pokračování této série. Opět plná super hlášek a situací. Tady není co vytýkat. xD

Laf
03.11.2014 4 z 5

Tato série se mi začíná líbit víc a víc :) Konečně se to začíná nějak rozmotávat :)

angelbooks
12.09.2014 5 z 5

Druhý díl se mi zdál někdy lepší než první díl a někdy naopak horší než první díl.
Nepochopila jsem proč Red udělal co udělal a docela jsem si oblíbila Brana :D.
Ten konec :D... ten mě dostal :D.
Jak Curan řekl "Apríl" :D.
Už se těším až začnu číst 3.díl :D, rozhodně doporučuju :).

Lorrainee
25.06.2014 5 z 5

Rivky jsou fakt pekny mrchy...

Kate S.
14.04.2014 5 z 5

Úžasná kniha ze série o statečné Kate Danielsové!

Saffron
12.09.2013 3 z 5

Líbilo se, i když detektivní zápletka mi přišla zpočátku dost zmatená a hůř jsem se orientovala, ale postupně se to pěkně vytříbilo:) Bohužel ani v tomto díle jsem se nedozvěděla o původu Kate nic bližšího, jen že to bude stát za to (i když jistě podezření na krevní spřízněnost s jedním jednookým stavitelem věží) už mám. Linka vztahu Pána s šelem s Kate se vyvíjí pořád dost předvídatelně, tak jsem zvědavá, jestli autorka přece jenom nepřekvapí.

Nita
28.01.2013 4 z 5

Podstatně lepší díl.

ciniminisek
21.01.2013 4 z 5

Další skvělý díl. Přemýšlela jsem jen o třech hvězdičkách, ale posledních 10 kapitol mě do děje vážně vtáhnul a konec byl vynikající.

lanusinka
12.11.2012 5 z 5

Skvělé pokračovaní, přečtené jedním dechem. Už se těším na další díl...

dqenisa
09.04.2012 5 z 5

Je to odvážné a dost dobré. Zábavné a smutné a o dost lepší než první díl.

Bábinka
10.11.2011 5 z 5