Magie ničivá

Magie ničivá https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234709/bmid_kate-daniels-magie-niciva-VhI-234709.jpg 5 440 48

Kate Daniels série

Nezáleží na tom, jak moc se paranormální politika v Atlantě změní, jedním si vždy můžete být jistí… Pokud se vyskytnou potíže, Kate Danielsovou najdete přímo v srdci jejich dění. Bývalá žoldačka má nyní jako družka Pána šelem víc povinností, než se zdá možné zvládnout. Nejenom, že stále bojuje, aby udržela svou vyšetřovací agenturu nad vodou, ale teď navíc musí řešit i záležitosti Smečky. To také znamená připravit je na útok Rolanda, krutého prastarého mága s téměř božskou mocí. Jelikož vyšla najevo Katina spojitost s ním, nikdo není v bezpečí, zvláště její nejbližší. Jak Rolandův dlouhý stín sahá čím dál blíž, Kate je povolána, aby se zúčastnila Konkláve, shromáždění vůdců nejrůznějších nadpřirozených mocenských frakcí v Atlantě. Když se tam objeví tělo Pána mrtvých, který byl podle všeho zavražděn kožoměncem, Kate dostane pouhých čtyřiadvacet hodin, aby pachatele dopadla. Pokud tentokrát selže, rozpoutá to válku, jež by mohla zničit vše, co je jí drahé…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fantom Print

Magic Breaks , 2014

Aurorita
21.02.2018 5 z 5

Opět skvělý díl, nechybí napětí, akce, intriky, láska, prostě vše, jak jsme od autorského dua zvyklí. Minulý díl se mi možná líbil o kapičku více, nicméně i tak je tohle parádní jízda. Kniha se četla velmi dobře, nebyla zde žádná hluchá místa, při kterých bych se vyloženě nudila. Takže za mne rozhodně 5* a už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

Turante
20.02.2018 5 z 5

Jen houšť, tahle série mě fakt dostala :-D

Jimm1
31.12.2017 2 z 5

Tak pro mě byl tento díl utrpením. Předchozí díly jsem vcelku dával v pohodě, ale tímto jsem se prokousával až moc dlouho. popisovat na více jak 50ti stranách útěk z až magické budovy bylo už trochu moc. Prostě zdlouhavé.

paprika75
02.12.2017 5 z 5

Parádní pokračování. Už jsem se těšila, až přijde R na scénu. Líbí se mi :-) a ostatní rodinní příslušníci byli taky super. Hugh u mne trochu klesnul, ale myslím, že ještě promluví do děje. Těším se na další díly. 5*

pejty
25.06.2017 5 z 5

Skoro u každého předchozího dílu jsem psal v komentáři, že série Kate Daniels je díl od dílu lepší. No a tady nemůžu jinak, než svůj výrok opět zopakovat.

adela3429
27.12.2016 5 z 5

Naprostá bomba! Tohle je snad nejlepší díl z celé série! I když ten třetí a čtvrtý mám taky hodně ráda... No, řeknu zkrátka, že Kate Daniels miluju celou, jo? :D

Evule114
18.12.2016 5 z 5

Nemám slov, velice čtivé, velice napínavé, prostě skvělé :-)

snilek.holka
28.07.2016 5 z 5

Magie ničivá je opět plná akce, napětí, trochou romantiky a štiplavého humoru. Konečně se osobně seznámíme s Rolandem a místo toho abych toho chlapíka nenáviděla, těším se až si o něm přečtu víc. Docela na mě zapůsobil a jsem si jistá, že si ho ještě užijeme. A i když vám některé chvilky můžou připadat trochu klišé tak to hodte za hlavu, protože to k tomu asi prostě patří.

Kate je opět ta drsná holka, která skolí téměř všechno a s Curranem prostě tvoří dokonalý pár. Hlavně jejich humor mě hodně baví. Mrzelo mě, že se Curran neobjevil dřív, trošku mi tam chyběl, protože jejich hašteření, je prostě kouzelné. To jak se hašteří, jak jsou oba neskutečně drzí a přesto by jeden pro druhého zemřeli.

len85hor
26.04.2016

naprosto úžasné, knihu jsem přečetla jedním dechem, už se moc těším na další díl :-)

Jass
31.03.2016 5 z 5

Další skvělý díl. U jiných sérií už bych se začala bát, že budou vykrádat sami sebe, ale tady to není potřeba, děj je pořád originální a nabitý akcí, nejsou tu žádná hluchá místa ani nelogické pasáže. Navíc je tu řada hrdinů, které si prostě nemůžete nezamilovat. O Kate s Curranem už snad ani nemá smysl mluvit... ale všechny vedlejší postavy jsou skvělé, já mám nejradši Dereka, ale i Julie, Andrea, Ascanio, Rafael, Jim,... Jedna z nejlepších sérií jakou jsem kdy četla.

Knihoslapek
28.02.2016 5 z 5

Prostě fantazie! Dlouho jsem přemýšlel, jak se to vyvrbí, a musím říct, že kniha překonala má očekávání. :)

krovacek
26.12.2015 5 z 5

Výborná, za mě jedna z neljepších knih série.

Vendulis
26.12.2015 5 z 5

Prostě žůžo jako všechny díly! Už chci další díly a dozvědět se, co bude dál!:D

clever.potheat
27.11.2015 5 z 5

S Kate se člověk opravu nenudí. :)

Laf
06.11.2015 5 z 5

Úžasné čtení. Tento díl byl opravdu skvělý. Napínavý od začátku do konce, takže se od něj nedalo jen tak odtrhnout. Můžu jen doporučit.

Nuray
26.10.2015 5 z 5

Právě jsem jedním hltem během 5i dní přečetla dva poslední díly (6. díl a tento 7. díl) a musím říct, že se asi zblázním, než vyjde další ! Jsem napjatá jak kšandy a nedokážu si představit, že budu muset čekat ještě na další 3 díly !!! (autoři totiž podepsali smlouvu s nakladatelstvím na 10. díl i přes to, že původně zamýšleli skončit na sedmém) ...
Nevím co říct, mé pocity z knihy jsou ... prostě... je to naprosto senzační. Člověk nikdy neví, co se stane dál, každý z dílů je jedno velké PŘEKVAPENÍ !

SoniaShadow
21.08.2015 5 z 5

Nemám slov! A z Rolanda jako takového jsem byla celkem na větvi.. Setkání taťka s dcerkou bylo něco! :D Epilog byl sice krátký, ale přesto úžasný - ten konec! :D Tahle série je dokonalá a Kate s Curranem si snad nikdo nemůže neoblíbit. :) Doufám, že se nakladatelství podaří získat práva na další díly, které autorka na začátku knihy slibuje(i když hlavní dějová linie bude jiná). :) Nemůžu se dočkat!

ciniminisek
20.07.2015 5 z 5

Kdo alespoň trochu tíhne k fantasy žánru, jistě ví, že hlavní hrdinka Kate s jejími přáteli jsou nejen vtipní, ale zároveň umějí i rozesmutnit. Jsou neohrožení, i když ví, že jdou na jistou smrt a sympaťáci, se kterými by nejeden čtenář rád zašel na drink. Ten, kdo tuto sérii ani hlavní aktéry nezná, v žádném případě neudělá chybu, když si s nimi dostaveníčko dá, poněvadž já sama mám k této sérii a jejím hrdinům citový vztah a budu velmi nešťastná, až skončí, což se blíží každým dnem.

dracek91
18.07.2015 5 z 5

Fantastická série..každý díl je lepší a lepší..už se těším na pokračování..pán šelem super..Ascanio,Derek..KAte..ale i Desandra ta byla v tomto díle skvělá

Scharks
15.07.2015 5 z 5

Já tuhle sérii prostě miluju :)