Učiněná katastrofa

Učiněná katastrofa https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184998/bmid_ucinena-katastrofa-M3K-184998.jpg 4 860 154

Katastrofa série

ON – Jmenuje se Travis. Jeho život je plný povolných žen, nepovoleného hazardu a násilí. Jenže zrovna když si myslí, že je nezranitelný, potká JI. ONA – Abby je kombinací nevinné krásy a hříšné minulosti. Vnímá Travise jinak než ostatní a rozhodně nemíní být JEHO další trofejí. ON + ONA – Rozdílné pohledy na jedno společné téma. Tentokrát je na řadě ON, muž s věčným nepokojem v duši. Jak dopadne nejkrásnější milostný příběh jedenadvacátého století?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Walking disaster , 2012

Tina 243
06.07.2014 5 z 5

Kniha z pohledu Travisse byla zajímavá , myslela jsem si že to nebude ono, ale nakonec jo. Travisův pohled je prostě jiný, sice už víte co bude ale když si pak spojíte cy myslela Abby a co Travis na určitou situaci, je to vážně takové doplňující. Knihu si přečťete o nic nepřijdete naopak :D

Yvosek
29.06.2014 2 z 5

Snad poprve se mi stalo ze sem mela co delat abych knizku vubec docetla ale uz z principu sem to musela udelat a zadna slava tahle kniha nebyla :-(

Katera
17.06.2014 3 z 5

Knihu jsem si koupila hlavně ze zvědavosti. Nevím co přesně jsem od ní čekala, ale kromě rozvinutí některých pasáží z první knihy a mužský pohled na věc, nic zvlástního příběh nepřinesl. Stačí si přečíst buď Krásnou katastrofu nebo Učiněnou katastrofu. Jinak je ale kniha napsaná čtivě. Protiklady se přitahují. Miluju rebely, takže Trevis byl hned můj oblíbenec a Abby se mi taky zamlouvala. Co mi ale moc nesedlo, byl na závěr ten jedenáctiletý skok v čase.

Beni
15.06.2014 5 z 5

Skvělá kniha...Mně nevadí, číst jeden a ten samý příběh z pohledu druhého z hlavního hrdiny... naopak se mi pak zdá příběh ucelený :-) I love Travis Maddox :-D

KatnissLavender
06.06.2014 4 z 5

Zase jsem si jednou po dlouhé době nepřečetla anotaci a pěkně mě to vytrestalo! Já se těšila na pokračování prvního dílu a jaké bylo mé překvapení, když jsem zjistila, že čtu opět to samé, jen z jiného úhlu pohledu? No nemilé... Je těžké hodnotit tento díl objektivně, málo koho baví číst prakticky to samé dvakrát po sobě... Když se nad tím ale zamyslím, musím přiznat, že číst z Travisova pohledu mě bavilo víc. Knížka je pěkná oddechovka a na konci jsem se dokonce dočkala i nějakého toho pokračování, takže jsem spokojená... ;-)

Odehnalka
03.06.2014 4 z 5

Možnost nahlédnout do milostného příběhu i z pohledu Travise jsem musela využít a jsem ráda, že jsem tak učinila. I když už jsem věděla, jak to dopadne, knihu jsem hltala. Místy jsem však měla pocit, že autorka ví, že si pamatujeme příběh z Krásné katastrofy a tak některé části trochu odflákla, ale nevadí. Vynahradil to krásný epilog.

Brambram
03.06.2014 4 z 5

A mě se to líbilo. Čekala jsem romantickou literaturu, dostalo se mi jí a užila jsem si to stejně jako první díl. Nehledám v tom žádnou hloubku, jen se prostě nechávám unášet na profláknuté kostře příběhu on padouch ona slušňačka na první pohled, na druhý tam nějaké to tajemství je... Nejdřív se nechcou, pak se chcou, pak se zase nechcou a pak je sladký happyend. Já vím, je to hloupý scénář, ale po těžkém dnu v mém běžném životě to na mě prostě funguje. Díky autorce a těším se na další její knížky.

Lennji
02.06.2014 3 z 5

Musím říct, že první díl byl lepší..i lépe napsaný a podaný tím, že to vyprávěla ona..Když tuhle knihu vypráví on, není to tak romantické a milé a tím, že se skoro celá kniha opakuje, ale z jiného pohledu, stejně vám to nic nového nedá..Jen se prokousáváte znova tím, co už jste jednou četli..

Nel-ly
21.05.2014 odpad!

PROČ???

lela25
16.05.2014 4 z 5

Dalo se to číst :)

xNelly
15.05.2014 4 z 5

Čte se to určitě moc dobře,ale přišlo mi to slabší, oproti Krásné katastrofě. Myslim,že to bylo chvilkama odflaknuté,asi šlo některé části napsat lip,ale i tak to odkrylo spoustu zajímavostí v pozadí 1.dílu. A stejně se k příběhu Abby a Travise zase ráda vrátím!

Patamata
14.05.2014 4 z 5

Krásná katastrofa z pohledu Travise..moc mě z pohledu chlapa nebavila, přeskakovala jsem, protože jsem příběh již znala/asi jsem si měla nechat větší pauzu od prvního dílu :) /. Hvězdičky však jednoznačně dávám za prolog, který mě chytl za srdíčko a za epilog, i když byl sladký..ale přesto krásný a uvěřitelný :)

bookcase
12.05.2014 4 z 5

Příběh "Holu" /bože, jak mi ta přezdívka lezla na nervy, představovala jsem si holuba z nosu :-D/ a Travise, tentokrát z jeho pohledu. Přiznám se, že jsem trochu přeskakovala, protože jsem si Krásnou katastrofu až moc dobře pamatovala. Jinak dobrý. Hlavně ten konec, skoro jako z HP a Relikvií smrti :)))

Markyy
02.05.2014 5 z 5

Další kniha od Jamie McGuire nezklamala. Bála jsem se, že to bude ten samý příběh a že mě bude nudit, protože vím jak to dopadne.Ale vůbec!! Je to super, vidět to všechno z Travisova pohledu. Tuto knihu rozhodně doporučuji, patří spolu s Krásnou katastrofou mezi nelepší, které jsem četla. Už se těším na Beautiful wedding. :)

Ruxandra
28.04.2014 5 z 5

Někdo by si mohl říci, proč číst ten samý příběh znovu, ale nemoh by udělat větší chybu. Příběh z pohledu Travise je novým pohledem do celé záležitosti a jediné co bych vytkla byla "hluchá místa" kdy Travis pouze jednou, dvěma větami schrnul co se mělo udát a nečíst Krásnou katastrofu nejspíš bych byla trochu zmatená co že se to vlastně stalo. Co mi ale opravdu lezlo na nervy bylo časté použití slova "kozičky", ale co, byl to příběh z pohledu chlapa, tak to tam asi patřilo...
Oceňuji, že sem autorka přidala závěr celého příběhu, že konečně víme jak to s Abby a Travisem bylo dál.
Další knihy Jamie McGuire rozhodně nevynechám :)

RosMeggie
26.04.2014 5 z 5

Kniha úžasná (až na pár Travisových myšlenek (ale tak je to chlap))... Hned na začátku knihy jsem se skoro rozbrečela (nevím jestli jsem měla slabší chvilku nebo to vážně bylo smutné)... A Epilog byl super trošku moc nepravděpodobný (mám tím namysli Travisovu práci), ale super (musela jsem se u toho usmívat jak debil)... Co jiného než říct doporučuji!!!

S láskou (nejen k Travisovi)

Rose

sisulisa
24.04.2014 5 z 5

Bol to krásny diel. Veľmi sa mi to páčilo z pohľadu Travisa, dokonca ešte viac. Rozhodne boli objasnené niektoré scény medzi hrdinami. Skvelá kniha, rozhodne sa k nej určite ešte vrátim.

Lenka.Vílka
22.04.2014 5 z 5

Lepsi nez prvni dil...me se zamlouval napad vzit stejny pribeh z druheho pohledu a presto to nebylo jako cist znuvu stejnou knihu. Vlastne mi to udelalo velkou radost. Ano, hrdinky jako vypravec jsou fajn, ale ty chlapy me taky bavi...tenhle obvzlast...

luciiik123
19.04.2014 5 z 5

skvělí, doporučuji všem :)

malazluta
17.04.2014 5 z 5

Příběh z pohledu Travise je stejně jako první díl z pohledu Abby skvělý - těžko říct, který z dílů se mi líbil víc:-)